زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۴۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در helpdeskpro و خطای 1064
۱۳-۱۰-۱۳۹۳, ۰۵:۴۲ صبح
ارسال: #1
مشکل در helpdeskpro و خطای 1064
برای تیکت دهی در سایت از افزونه helpdeskpro استفاده میکنم منتها وقتیکه میخام از داخل مدیریت جواب تیکت ها رو بدم با این خطای 1064 مواجه میشم و تیکت هم حذف میشه
همچنین وقتیکه از داخل کاربری هم کاربر و یا خود میخام به تیکتی نظر اضافه کنم همین خطا رو مواجه میشه

عکس خطای مدیریت رو پیوست کردم

joomla 3.0joomla 3.0joomla 3.0joomla 3.0

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء mohi
وجدان بزرگترین فیلسوف است(روسو)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۳-۱۰-۱۳۹۳, ۰۵:۳۹ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل در helpdeskpro و خطای 1064
خب دوست عزیزم، rsticketpro که خیلی بهتر هست! تقریبا میشه گفت بهترین افزونه تیکت دهی هست!

درضمن پیشنههاد بنده به شما استفاده از اسکریپت kayako هست. خوبی این اسکریپت اینه که هم نرم افزار اندروید هم نرم افزار iphone و هم نرم افزار desktop داره، کاربر هم میتونه تیکت بزنه و حتی بصورت خودکار بعد از ارسال اولین تیکت ثبت نام بشه و نام کاربری و رمز عبورش رو در ایمیلش دریافت کنه
هم میتونه بصورت آنلاین با پشتیبانان چت داشته باشه
هم مدیریت خیلی ساده ای داره
بنده خودم این اسکریپت رو برای سایتم فارسی و راستچین کردم که البته در خیلی از سایت ها با قیمت های گزاف میلیونی برای یک سال فروخته میشه!!!
میتونید دمو رو در این آدرس ببینید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mohi
۱۳-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۳۶ عصر
ارسال: #3
(۱۳-۱۰-۱۳۹۳ ۰۵:۳۹ عصر)سعید حمزه زاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب دوست عزیزم، rsticketpro که خیلی بهتر هست! تقریبا میشه گفت بهترین افزونه تیکت دهی هست!

درضمن پیشنههاد بنده به شما استفاده از اسکریپت kayako هست. خوبی این اسکریپت اینه که هم نرم افزار اندروید هم نرم افزار iphone و هم نرم افزار desktop داره، کاربر هم میتونه تیکت بزنه و حتی بصورت خودکار بعد از ارسال اولین تیکت ثبت نام بشه و نام کاربری و رمز عبورش رو در ایمیلش دریافت کنه
هم میتونه بصورت آنلاین با پشتیبانان چت داشته باشه
هم مدیریت خیلی ساده ای داره
بنده خودم این اسکریپت رو برای سایتم فارسی و راستچین کردم که البته در خیلی از سایت ها با قیمت های گزاف میلیونی برای یک سال فروخته میشه!!!
میتونید دمو رو در این آدرس ببینید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
rsticketpro رو برای نسخه 3 رو پیدا نکردم از سایت اصلیش هم نتونستم تهیه کنم منتظر بودم پارس جوم تهیه کنه و از پارس جوم بخرم

این اسکریپتی که فرمودید kayako ممکنه لینک فروشش رو هم بگذارید؟
امضاء mohi
وجدان بزرگترین فیلسوف است(روسو)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۳-۱۰-۱۳۹۳, ۰۷:۲۲ عصر
ارسال: #4
عرض کردم در سایت های مختلف با قیمت های بسیار بالایی بفروش میرسه که اصلا به نظر بنده عاقلانه نیست!

درضمن اون هزینه بصورت سالیانه هست!!!

نسخه وارز در اینترنت موجود هست که میتونید آخرین نسخه اون رو هم دانلود بفرمایید

پس از دانلوود و نصب هم میتونید اقدام به پارسی سازی بفرمایید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان