زمان کنونی: ۱۳-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۳۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در کار نکردن دکمه پاسخ easydiscuss
۲۶-۹-۱۳۹۳, ۰۴:۵۹ صبح
ارسال: #1
مشکل در کار نکردن دکمه پاسخ easydiscuss
سلام دوستان/من کامپوننت ایزی دیسکاس رو روی جوملا 3 و یکی از قالبهای zootemplate نصب کردم و متاسفانه مشکل در پاسخ به وجود امده، وقتی رو دکمه کلیک می کنی عملی انجام نمیشه و از بخش کنسول فایرباگ ارور به صورت زیر نمایش داده میشه.
SyntaxError: JSON.parse: unexpected character at line 1 column 1 of the JSON data easydiscuss-3.2.9385.static.min.js:3]
تمام راه های ممکن رو از غیرفعال کردن ماژول و پلاگین و.. تا نصب ایزی جی کوئری و.. رفتم و نشده و حتی از تنظیمات قالب هم امکان فعال شدن و غیر فعال شدن جی کوئری و موتولز رو هم انجام دادم نشد که نشد.//ممنون میشم راهنمایی کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۶-۹-۱۳۹۳, ۰۷:۲۴ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در کار نکردن دکمه پاسخ easydiscuss
برا ی من هم این مشکل در قالبم به جود اومده بود
اگه در تنظیمات قالبتون گزینه Compress js رو دارید روی خیر بگذارید

گزینه Compress css روی بله
گزینه Merge file رو هم روی بله
امضاء mohi
وجدان بزرگترین فیلسوف است(روسو)
۲۶-۹-۱۳۹۳, ۰۷:۵۳ صبح
ارسال: #3
دوست من ممنون از پاسخت اما گزینه combine js رو خیر و combine css رو هم بله گذاشتم مشکل پابرجاست.من گزینه ای هم دارم برای فعال کردن جی کوئری اون رو هم یکبار غیر فعال کردم و.. نشد متاسفانه//راه دیگه ای به ذهنتون میرسه؟شما مشکلتون با این روشی که گفتید حل شد؟//سپاس
۲۶-۹-۱۳۹۳, ۰۴:۵۷ عصر
ارسال: #4
بالاخره مشکل شما از تداخل js هست

باید ببینید کدوم افزونه از js استفاده کرده غیر فعال کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۶-۹-۱۳۹۳, ۰۶:۵۸ عصر
ارسال: #5
دوست عزیز ممنون از پاسخت / من تمامی گزینه ها رو تست کردم و تصورم اینه که مشکل از خود قالب باید باشه و گزینه جی کوئری قالب رو هم غیر فعال کردم و هم چنیم موتولز رو باز هم نشد!ولی روی یک قالب دیگه (غیر از ZOOTEMPLATE) که نصب کردم مشکل نداره حتی با همین افزونه های فعلی که الان دارم تو این قالب.چطور می تونم این مشکل رو تو قالبم رفع کنم؟/ممنونم
۲۶-۹-۱۳۹۳, ۰۷:۲۷ عصر
ارسال: #6
شما ببینید در خود افزونه گزینه ای برای فعال سازی و یا عدم فعالسازی js وجود داره که بتونید غیرفعال کنید یا خیر؟
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۶-۹-۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ عصر
ارسال: #7
متاسفانه گزینه ای برای غیر فعال کردن خود کامپوننت نداره.من الان مجدد قالب رو بصورت تمیز یکبار دیگه نصب کردم بدون هیچ افزونه و کامپوننت ایزی دیسکاس رو نصب و باز هم این مشکل رو داره یعنی مشکل از فایل های js قالبه.فقط موندم چطور میشه فهمید که کدوم فایل مشکل داره؟؟این راه رو اگر بفهمم مشکل رو حل می کنم!!
۲-۱۰-۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ صبح
ارسال: #8
سلام دوستان//بالاخره بعد از کلی بررسی در وب و انجمن های داخلی و خارجی مشکل رفع شد به این صورت که وقتی دکمه بهینه سازی برای موتورهای جستجو رو غیرفعال کردم مشکل ایزی دیسکاس رفع شد منتها می خوام بدونم چطور میشه با فعال بودن دکمه SEF این مشکل به وجود نیاد؟البته تغییر فایل htaccess و انتخاب گزینه rerwite رو هم چک کردم نشد./.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان