زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۲۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار dream weaver
۱۳-۹-۱۳۹۳, ۰۷:۳۵ عصر
ارسال: #1
نرم افزار dream weaver
سلام
من برا تغییر طرح های سی اس اس قالبایی که باهاشون کار میکنم از نرم افزار
dream weaver استفاده میکنم.برا پیدا کردن کلاس مربوط به هر موقعیت اسم اون
موقعیتو تو کدای اصلی قالب پیدا میکنم و کلاسشو زیر عنوانش پیدا میکنم بدون اینکه
اشنایی چندانی با سی اس اس داشته باشم.
ولی نمی دونم کلاسی که مربوط به قسمت مطالب(قسمتی که مطالب اصلی سایت توش باز میشن) هست رو چه طوری پیدا کنم
چون اون قسمت جزء موقعیت های ماژول نیست و من نمیدونم چه عبارتی رو باید سرچ کنم؟
امضاء hamzeh12hh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۳-۹-۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ عصر
ارسال: #2
RE: نرم افزار dream weaver
دوست عزیز شما میتونید بصورت آنلاین توسط افزونه هایی که بر روی مرورگر ها نصب میشه به سادگی محل کد ها رو پیدا بفرمایید

مثلا در مرورگر کروم با راست کلیک بر روی قسمت مورد نظرتون و کلیک بر روی گزینه inspect element کد ها رو نمایش و محل فایل رو پیدا کنید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۳-۹-۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #3
سعید جان دمت گرم
یه مشکل دیگه هم بود اینکه من با همون نرم افزار ی سری موقعیت ماژول به قالبم اضافه میکنم ولی وسط قرار نمیگیرن! از سمت راست صفحه شروع میشه و تا اندازه ای که براش تعریف کردم ادامه پیدا میکنه چه فرمتی باید اعمال کنم؟
امضاء hamzeh12hh

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۳-۹-۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ عصر
ارسال: #4
دوست عزیز برای افزودن موقعیت به قالب باید css رو کاملا از بر باشید تا بتونید چینش موقعیت رو کاملا صحیح انجام بدید
درضمن notepad++ خیلی سبکتر از DW هست

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان