زمان کنونی: ۱۶-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۱۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در کش قالب
۲۲-۷-۱۳۹۳, ۰۳:۴۲ عصر
ارسال: #1
مشکل در کش قالب
به سلام و عرض ادب
دوستان عزیز من یه مشکلی رو سایتم داره اونم اینکه وقتی کش قالب رو فعال می کنم، مطالبی را که رو سایت منتشر می کنم رو سایت نمایش نمیده، مگر اینکه کش سایت رو پاک کنم.

دوستان میتونن راهنمایی کنن تا کش قالب رو فعال کنم و مطالبی رو که رو سایت میزارم بدون هیچ مشکل نمایش بده؟
کش بیشتر ماژول هارو هم غیر فعال کردم ولی مشکل حل نشد.
درضمن بنده از قالب JA_TELINE_IV استفاده می کنم.
ابنم آدرس سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر و سپاس
امضاء nohz
راه رفتن در زمین های ناهموار بهتر از روی آسفالت است .
یكی از ضررهای آسفالت اینست كه بر روی پاشنه پا فشار می آید
و موجب ضعیف شدن چشم و قلب می شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۳-۷-۱۳۹۳, ۰۳:۱۹ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در کش قالب
سلام.

در تنظیمات قالب ببینید شاید گزینه ای برای غیر فعال کردن کش وجود داشته باشه. معمولا وجود داره.

شاید هم مشکل از کش خود جوملا باشه داخل پلاگین ها یه پلاگین به نام System-Cache وجود داره اون را پیدا و غیر فعال کنید ببینید مشکلتون حل میشه؟

یا وارد تنظیمات کلی سایت شوید سپس در تب سیستم قسمت تنظیمات کش. حالت کش را روی خیر قرار بدید.

موفق باشید
امضاء vahid.exe
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، Reza Ganji ، nohz
۲۳-۷-۱۳۹۳, ۰۴:۱۵ عصر
ارسال: #3
با سلام
دوست عزیز مشکل اینجاست که من می خوام کش قالب رو فعال کنم ولی با فعال کردن کش، اخبار جدیدی که روی سایت میذارم نمایش پیدا نمی کنه. که فعلا کش را غیرفعال کردم.
می خوام بدونم راهی وجود داره تا کش را فعال کنم و مشکل نمایش پیدا نکردن اخبار روی سایت برطرف بشه؟
با تشکر
امضاء nohz
راه رفتن در زمین های ناهموار بهتر از روی آسفالت است .
یكی از ضررهای آسفالت اینست كه بر روی پاشنه پا فشار می آید
و موجب ضعیف شدن چشم و قلب می شود.

۲۳-۷-۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ عصر
ارسال: #4
برای کش
به جای کش قالب از
rokbooster استفاده کنید

امضاء sasanu

سپاس شده توسط nohz
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان