زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۳۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم انتقال به مطلب جستجو شده در موتورهاي جستجو
۲۰-۷-۱۳۹۳, ۰۶:۲۰ عصر
ارسال: #1
عدم انتقال به مطلب جستجو شده در موتورهاي جستجو
با سلام خسته نباشيد.
بنده دو سوال دارم:
1- من براي سايت خود از ماژول global news براي نمايش اخبار و مطالب در صفحه اصلي استفاده مي كنم.وقتي بعنوان مثال يك مطلب از سايت را در گوگل جستجو مي كنم، با كليك برروي لينك ارائه شده از طرف گوگل بايد به مطلب فوق منتقل شوم اما اين اتفاق نمي افتد و من به صفحه اول سايت منتقل مي شوم.
2-مطالبي كه از صفحه اول خارج مي شود ظاهرا بعد از مدتي در گوگل يافت نمي شوند.
آدرس سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا مرا راهنمايي فرماييد
با تشكر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۷-۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ صبح
ارسال: #2
RE: عدم انتقال به مطلب جستجو شده در موتورهاي جستجو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مشکلات میتونه بدلیل تنظیمات سئو باشه.شما نمونه لینکی رو که میگید بجای مطلب به صفحه اول ریدایرکت میشه از صفحه گوگل کپی کنید و اینجا قرار دهید.

فایل ربات دات تکست رو چک کنید
تنظیمات سئو رو چک کنید در تنظیمات کلی
همچنین هر وقت مطلبی اضافه میکنید در بخش پارامترها و در فیلد ربات فالو و ایندکس رو انتخاب کنید.
حالا درکل دلایل زیادی میتونه داشته باشه باید یکی یکی همه رو چک کرد.
احساس میکنم مطالتون هم کپی شده از نت باشه و این میتونه روی سئو تاثیر زیادی داشته باشه اگر اینطور هست مطالب رو بعد از تغییرات در متن و عناوین در سایت قرار دهید.
در انتها عرض کنم من (esazeh.ir امضا) رو درگوگل سرچ کردم و مطلب زیر بدون مشکل باز شد :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲۲-۷-۱۳۹۳, ۰۵:۴۰ صبح
ارسال: #3
با سلام و تشکر
فایل روبات که فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه
User-agent: *
Disallow: /administrator/
Disallow: /cache/
Disallow: /cli/
Disallow: /components/
Disallow: /includes/
Disallow: /installation/
Disallow: /language/
Disallow: /libraries/
Disallow: /logs/
Disallow: /media/
Disallow: /modules/
Disallow: /plugins/
Disallow: /templates/
Disallow: /tmp/
بعنوان مثال من عنوان یکی از مقالات صفحه اول (تحلیلی بر بهینه سازی مصرف انرژی توسط نانو عایق های حرارتی) را در گوگل سرچ کردم که سومین نتیجه مربوط به سایت بنده می باشد اما لینک به صفحه اصلی سایت است و نه مطلب.

منظور شما از بخش پارامترها و فیلد ربات فالو و ایندکس چیست درست متوجه نشدم در صورت امکان بیشتر توضیح دهید.
البته در قسمت گزینه های متا، توضیحات متا و کلیدواژه ها را تکمیل نمی کنم.آیا این کار تاثیری بر ایندکس نشدن مطالب دارد؟
روبوتها هم برروی تنظیمات عمومی، تنظیم شده است.
با تشکر
۲۲-۷-۱۳۹۳, ۰۶:۰۲ صبح
ارسال: #4
دوست عزیز شما از هدفی که دارید باید در کل تغییراتی بدید تا به شکلی که میخواید محتوا نمایش داده شه و خلاصه با هر عنوانی که مطلب ایجاد میکنید و در صفحه گوگل هست اون صفحه رو به کاربر نمایش بده
البته در تکنیکهایی که الان در سئو استفاده میشه بیشتر از این حالت درمیاریم که شما درخواست دادید
طوری که قصد ما برای بهینه کردن یک کلمه کلیدی سایت بر فرض مثال "دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
" است ما تنظیمات و کدهایی باید در ساختار جوملا داشته باشیم که سایت را با این کلمه بشناسه عنوان سایت را هم هر چی بزاریم و تو گوگل ایندکس شه صفحه ارسالی به صفحه اصلی میاد و اون منویی که مطلب در آن قرار دارد نه صفحه ای که مطلب در آن قرار دارد
البته درخواست شما تخصصی نیست و این امر در کل وجود ندارد
میتوانید مواردی را سفارشی نمایید و یه سری آیتم ها را تغییر دهید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۳-۷-۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ عصر
ارسال: #5
با سلام مجدد.
با استفاده از دستور Site:www.esazeh.ir در گوگل سرچ كردم.خيلي از مطالب در گوگل ايندكس نشده.ضمنا تعدادي از مطالب جديده و از نت كپي نشده، اونها هم ايندكس نشدن.لطفا راهنمايي بفرماييد.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان