زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۱۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه كامپوننت گالري تصاوير فوكا - آخرين نسخه (2.8.0) براي جوملا 1.5 + ماژول ها و پلاگين ها
۷-۵-۱۳۹۰, ۱۱:۲۱ عصر
ارسال: #1
كامپوننت گالري تصاوير فوكا - آخرين نسخه (2.8.0) براي جوملا 1.5 + ماژول ها و پلاگين ها
سلام
در اين لحظه ميخوام آخرين نسخه كامپوننت فوق العاده فوكا گالري رو ارايه بدم.
امروز خيلي اتفاقي به سايت فوكا برخوردم و ديدم نسخه جديدي از كامپوننت گالري تصاوير رو ريليز كردن. از اونجايي كه بهترين ترجمه نسخه هاي قبلي رو هم خودم ارايه داده بودم، تصميم گرفتم اين نسخه جديد رو هم ترجمه كنم و بذارم واسه دانلود.
نسخه هاي قديم تر اين افزونه رو شخص ديگري ترجمه كرده بود كه ترجمه ماشيني بود و اصلا جالب نبود.
نسخه 2.7.6 رو من از اول ترجمه كردم و با استايل بهينه شده در جومفا ارايه دادم. چند وقت بعد، ترجمه نسخه 2.7.8 رو جناب آقاي حسيني پارسا از جومينا، بر اساس ترجمه من تكميل كردن و در انجمن و سايت جومينا منتشر كردن.
حالا هم آخرين نسخه رو دوباره خودم تكميل كردم و امروز در اختيار دوستان عزيز ميذارم.
تو نسخه جديد دوباره دستي به سرو روي استايل ها كشيدم و همچنين ماژول ها و پلاگين هاي مربوط به اين افزونه رو هم ترجمه و بهينه كردم (فكر مي كنم ماژول ها و پلاگين ها قبلا ترجمه نشده بوده، من كه نديدم).

توضيحات:

گالري فوكا نيازي به معرفي نداره و اونقدر مشهوره كه همه ميشناسنش. يكي از بهترين كامپوننت هاي ساخت گالري تصاوير جوملا.
اما ماژول ها و پلاگين هاش رو معرفي مي كنم:

ماژول ها:

1- mod_phocagallery_image_v2.7.5_fa

ماژول نمايش تصاوير تصادفي از كامپوننت فوكا. تنظيمات خيلي زيادي داره براي سفارشي كردن ماژول.

2- mod_phocagallery_menu_v2.7.1_fa

ماژول نمايش مجموعه ها و زير مجموعه هاي گالري فوكا بصورت منوي آبشاري (افقي و عمودي). استايلش رو تا جايي كه تونستم بهينه كردم تا تو سايت هاي RTL درست نمايش بده.

3- mod_phocagallery_tree_v2.7.1_fa

ماژول نمايش مجموعه ها و زير مجموعه هاي گالري فوكا بصورت درختي (استايل اين هم كاملا براي RTL بهينه شده)

پلاگين ها:

1- plg_content_phocagallery_2.7.7_fa

پلاگين نمايش تصاوير گالري فوكا در مطالب

2- plg_content_phocagallery_slideshow_v2.7.1_fa

پلاگين نمايش اسلايدشوي تصاوير گالري فوكا در مطالب

3- plg_editors-xtd_phocagallery_v2.7.1_fa

پلاگيني براي افزودن دكمه درج تصاوير به اديتور جوملا (براي اينكه تصاوير رو مستقيما از گالري فوكا به داخل مطلبتون بيارين)

4- plg_search_phocagallery_v2.7.1_fa

پلاگين جستجو در گالري فوكا

نسخه مربوط به جوملا 1.7 رو هم اگه فرصت كنم، ترجمه خواهم كرد

اين كامپوننت فوق العاده كاربردي و پيشرفته تقديم به شما:

فایل‌(های) پیوست شده
PhocaGallery_2.8.0_UNZIP_FIRST.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 1931
اندازه 1.14 مگابایت

امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط وحید سیدی ، صابرمحمدی ، پیام عمرانی ، شاهین سمیع عادل ، vahid.exe ، andyan ، I.from_iran ، nptiran ، صدرا حسابی ، shahnaz ، orchid ، aaamin ، mbabak ، insurer ، saeidmscs ، سید منصور فیروزه ، محمد آهنگی ، btheme ، rezaetemadi ، gogerd ، novin
صفحه 3 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۵-۱-۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ صبح
ارسال: #21
كامپوننت گالري تصاوير فوكا - آخرين نسخه (2.8.0) براي جوملا 1.5 + ماژول ها و پلاگين ها
سلام
ممنون از زحمات شما
اما جناب سایت من به فنا رفت
از وقتی نصب کردم دیگه ساید لود نمیشه و ارور میده

حتی تو خود کامپوننتش که از تو مدیریت میرم ارور میده.
نه میذاره پاکش کنم نه میذاره غیر فعالش کنم

آقا کمک کنید.

این مثلا لینک سایت خودتون ببینید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۵-۱-۱۳۹۲, ۰۵:۵۹ صبح
ارسال: #22
سلام
کامپوننت جوملا 1.5 رو روی نسخه 2.5 جوملا نصب کردین.
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۵-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۰۱ صبح
ارسال: #23
RE: كامپوننت گالري تصاوير فوكا - آخرين نسخه (2.8.0) براي جوملا 1.5 + ماژول ها و پلاگين ها
(۲۵-۱-۱۳۹۲ ۰۵:۵۹ صبح)Mojtaba Pordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
کامپوننت جوملا 1.5 رو روی نسخه 2.5 جوملا نصب کردین.

ممنون
خب حالا باید چکار کنم ؟
۹-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ عصر
ارسال: #24
RE: كامپوننت گالري تصاوير فوكا - آخرين نسخه (2.8.0) براي جوملا 1.5 + ماژول ها و پلاگين ها
سلام چجوري ميشه از تصاوير فوكا گالري در مطلب استفاده كرد كدش چيه و چجوري فراخواني مي شود
۲۸-۱-۱۳۹۵, ۰۹:۵۵ عصر
ارسال: #25
ممنو ن از مطلب خوبتون نصب شد و مشکل هم حل شد
امضاء salehiweb

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان