زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۲۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست افزونه مجموعه تو در تو
۴-۵-۱۳۹۰, ۰۵:۲۱ صبح
ارسال: #1
درخواست افزونه مجموعه تو در تو
من نیاز به یک افزونه دارم (البته با توجه به تجربه ام فکر می کنم باید پلاگین باشه) که بتونه مجموعه در مجموعه درست کنه البته می دونم که افزونه هایی مثل Sobi هستن که اینکار رو می کنن ولی سایت من احتیاج به افزونه ای به این پیشرفته ای نداره فقط اینکه برای مجموعه، زیر مجموعه بسازه کافیه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۵-۵-۱۳۹۰, ۰۹:۵۶ عصر
ارسال: #11
RE: درخواست افزونه مجموعه تو در تو
(۴-۵-۱۳۹۰ ۰۵:۳۴ صبح)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فكر ميكنم با كامپوننت k2 بتونيد اينكار رو انجام دهيد !
البته جوملا 1.5 همچين امكاني رو نداره ولي فكر ميكنم افزونه اي هست كه مطالب رو به چند مجموعه ربط بده !
به هرحال در جوملا 1.5 اين ضعف رو k2 پوشش داده ولي در جوملا 1.6 به بالا جوملا اين امكان در خود جوملا گنجانده شده

سلام آقای گنجی

ایجا فرمودین که (در جوملا 1.6 به بالا جوملا اين امكان در خود جوملا گنجانده شده !)
میشه لطف کنید و بفرمایید که من از کجا و چجوری این کار را در جوملا 1.6 انجام بدم

ممنون و متشکر
۵-۵-۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ عصر
ارسال: #12
در قسمت مديريت مجموعه ها ميتوانيد براي هر مجموعه چندين زير مجموعه انتخاب كنيد و براي زيرمجموعه هاي ساخته شده هم همينطور ميتونيد زيرمجموعه بسازيد !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Mojtaba Pordel ، شاهین سمیع عادل
۶-۵-۱۳۹۰, ۰۹:۴۲ صبح
ارسال: #13
ممنون از پاسختون
این کار را انجام دادم و چندین مجموعه تو د تو ساختم حالا میشه لطف کنید بفرمائید که حالا چه جوری یک مطلب را در چند مجموعه نمایش بدهم هر کاری میکنم فقط میشه در یک مجموعه نمایش داد

ممنون و متشکر
۶-۵-۱۳۹۰, ۰۲:۲۷ عصر
ارسال: #14
توي وردپرس ميشه اين كار رو به راحتي انجام داد ، توي جوملا هم چند روز پيش يه افزونهي براي اينكار ديدم ؛ يه نگاهي به اين لينك بندازيد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Mojtaba Pordel ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، پیام عمرانی ، salar14
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان