زمان کنونی: ۲۱-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۰۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کدhtml(لطفا کمک کنید)
۷-۵-۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ عصر
ارسال: #1
آموزش کدhtml(لطفا کمک کنید)
باسلام
این دومین بارهستش که دارم با یه عنوان تکراری موضوع ارسال می کنم،دلیلش هم اینکه به جواب نرسیدم.
سوالم اینه کسی می تونه کمک کنه وآموزش بده که چگونه ازکد پایین باید استفاده کرد؟
<select name="someName">
<option value="value 1" >گزینه اول</option>
<option value="value 2">گزینه دوم</option>
<option value="value 3">گزینه سوم</option>
</select>
کدرو می تونید دراین سایت وازاین بخش آزمایش کنید:http://neopersia.org/online_html_editor
(میخوام مثل سایت ورزش3بشه)
ممون میشم اگه کمک کنید،خیلی مهمه
امضاء maloomi
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وب سایت ورزشی ها
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۸-۵-۱۳۹۳, ۰۱:۰۵ صبح
ارسال: #2
RE: آموزش کدhtml(لطفا کمک کنید)
دوست عزیز دلیل این که جواب نگرفتید اینه که اصلا سوالتون واضح نیست گفتید می خواید مثل سایت ورزش سه بشه ؟؟

خوب کدوم قسمت مد نظرتونه ؟؟

سایت ورزش سه که یه کد html نیست که ده ها فایل css و جاوا اسکریپ و... داره شما بگید منظورتون چیه تا دوستان بهتر راهنمایی کنند
امضاء mrt69
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۸-۵-۱۳۹۳, ۰۳:۴۳ صبح
ارسال: #3
دوست عزیز اگه منظورتون عدم نمایش در جوملا است باید از ماژول درج کد استفاده نمایید یه سرچ بزنید تو انجمن هست
ولی اگه منظورتون اینه که از کد فوق برای نمایش چیز خاصی استفاده کنیید باید از دستورات شرطی از فرم ساز ها استفاده نمایید
بر فرض مثال این گزینه ها هفته های لیگ برتر را نمایش میده و کاربری که هفته یک رو انتخاب کرد بازیهای اون هفته رو بیاره
۸-۵-۱۳۹۳, ۰۷:۳۷ صبح
ارسال: #4
اگراین کدرو درقسمتی که بهتون گفتم تست کنید متوجه منظورم می شوید:
<select name="someName">
<option value="value 1" >گزینه اول</option>
<option value="value 2">گزینه دوم</option>
<option value="value 3">گزینه سوم</option>
</select>
درسایت:http://neopersia.org/online_html_editor
جناب azarpدرست میگن من میخوام بدونم چطور ازاین کدها استفاده کنم وچطور دراین کد ها مطلب بزارم.
اگردرسایت ورزش3نگاه کنید منظورم بخش لیست های کشویی است که به عنوان مثال لیگ برترانگلیس ویابوندسلیگای آلمان و...دریک صفحه قابل مشاهده است
امضاء maloomi

وب سایت ورزشی ها
۹-۵-۱۳۹۳, ۰۵:۰۸ صبح
ارسال: #5
سلام.

با استفاده از ماژول html سفارش کدها را در موقعیت دلخواه از قالب خودتون فعال کنید.

یا علی
امضاء vahid.exe
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۹-۵-۱۳۹۳, ۰۵:۳۹ صبح
ارسال: #6
مشکلی ازلحاظ نمایش کدها ندارم،بلکه مشکلم دراینه که چطوری باید ازش استفاده کنم،این کدهای بالای به صورت دمو هستش ومطلبی رو نمایش نمیده
امضاء maloomi

وب سایت ورزشی ها
۹-۵-۱۳۹۳, ۰۵:۵۰ صبح
ارسال: #7
دوست عزیز کلاس html نیست که!!!

شما مطالب آموزشی مطالعه کن و html رو از پایه یاد بگیر و بدون ساختارش چطوریه بعد اگر مشکلی داشتی بپرس تا بشه راهنماییت کرد

اینجا انجمن "رفع اشکال" هست نه آموزش!

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان