زمان کنونی: ۱۶-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۲۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 سوال درموردچگونگی خرید وتمدیدهاست ونیازبه فضای آپلود
۲۳-۳-۱۳۹۳, ۰۶:۳۰ عصر
ارسال: #1
5 سوال درموردچگونگی خرید وتمدیدهاست ونیازبه فضای آپلود
سلام.من واسه تمدیدهاست لینوکس خودم اگه بخوام اقدام کنم .
1-بایدبه کدام فروشنده های هاست اطمینان کنم؟؟
-فضایی که الان دارم 500 مگ وبرای 6 ماه 50000 تومان دادم.....حالانمیدونم زیادازم گرفتن یانه؟؟
3-ازکجابفهمم هاستی که بهم میدن خوبه و منحل نمیشه وسرعت خوبی داره؟؟
4-وقیمت های مصوبی برای هاست وجودداره؟؟
5- من نیازدارم که فضایی برای آپلود ویدئوهام داشته باشم . آیاباید هاست اپلودودانلود درکنارهاست لینوکسم داشته باشم؟ یا هاست های لینوکس که مثل هاست آپلود ودانلود دارای فضای زیادباشن وبشه هم جوملا رو دراون آپلودکنیم هم ویدئوها رادرآن آپلودکنیم وبفروشیم ویاواسه دانلودرایگان بزاریم هم وجودداره؟ من هفتگی یا 2هفته یکبارمطلب میزارم وهرویدئو هم تا200 مگ فضانیازداره ومعمولا درماه فعلا تا200-300 نفردانلودمیکنن(فعلا)
ممنون میشم این 5سوال روپاسخ بدین...چون من واقعااطلاعاتم تواین زمینه ضعیف بوده تاحالا.
امضاء jahani
درمعادله زندگی ...گذشته وآینده باهم برابرنیستند!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط shahnaz
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۶-۳-۱۳۹۳, ۰۶:۵۲ عصر
ارسال: #11
RE: 5 سوال درموردچگونگی خرید وتمدیدهاست ونیازبه فضای آپلود
ج س 1) تنها به شركت‌هايي كه سابق طولاني در اين امر دارند و براي يك فضا و سايت و چند تومان پول بيشتر و كمتر خودشان را ضايع نمي‌كنند.
ج س 2) دوست عزيز، هر مجموعه‌اي عدله‌هاي خودش را براي تعيين قيمت دارد، اما اگر از شركت معتبري تهيه مي‌كنيد (كه بنده هيچ شركت خاصي مد نظرم نيست) بخاطر 10 تومان 20 تومان كمتر بيشتر كار خودت را با مشكل مواجه نكن.
ج س 3) تمامي شركت‌هايي كه هاست ارائه مي‌كنند همه آروزي برقراري و تعالي دارند اما براي اينكه تستر اينها نشوي، باز تاكيد دارم كه از شركت‌هاي معتبر بگيري، حتي بعضي‌ها در انجمن‌هاي هاستينگ از خيلي از اونها خوب گفتند اما وقتي فضا را از ايشان تهيه ميكني ميبيني يك دنيا مشكل داري، اگر سرويس تست و يك ماهه دارن، يك ماهه براي تست بگيريد.
ج س 4) خدا را شكر در امور مربوط به وب (طراحي، هاست، دامنه و ...) هيچ منبع و بيسي وجود ندارد و چه ارزان و چه گران، همه دلايل خودشان را موجه اعلام مي‌كنند.
ج س 5) اگر تعدا و مقدار فايل‌هايي كه قرار مي‌دهيد در سايت، رو به افزايش است و مراجعه براي دانلود آن زياد مي‌شود، بهترين كار همان تهيه فضاهاي ويژه آپلود و دانلود است.
دوست عزيز در آخر عرض كنم خدممتان كه هرچه دوستان در مطالب فوق فرمودند و بنده عرض كردم باز هم تا زمانيكه شما هاستي تهيه نكنيد و جوانب مختلف آن را نسنجيد و با محاسن و يا معايب آن از نزديك روبه‌رو نشويد نمي‌توانيد تصميم قطعي بگيريد اما اين موارد به شما كمك مي‌كند تا ميان خطا در تصميم گيري را پائين بياوريد.
موفق باشيد.Inlove
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، jahani
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان