زمان کنونی: ۸-۳-۱۴۰۳, ۰۳:۱۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در هاست رایگان
۳۰-۱-۱۳۹۳, ۱۰:۱۹ عصر
ارسال: #1
مشکل در هاست رایگان
سلام داداش گلم
علت اینکه هاست رایگان خراب شده چیه من قبلا این فایل را در این سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آپ کرده بودم اما الان خراب شده در نتیجه اسلایدر من خراب شده
آدرس وبلاگم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر
این ارور را میدهد
Warning: ftp_login() [function.ftp-login]: Login authentication failed in /home/files/public_html/3/includes/filesystem.inc.php on line 61
An error has occured
Unable to login to FTP server vakil.xzn.ir with username u541906070.

Are you sure your username and password are correct? Please contact your ISP helpdesk or system administrator for help.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ عصر
ارسال: #2
RE: کمک فوری لطفا
سلام.

فایل شما از روی هاستینگ رایگان حذف شده و علت خطا هم به دلیل عدم بارگذاری کامل فایل های مورد نیاز هست.
هاست های رایگان از این قبیل مشکلات همیشه ایجاد میکنن. و هیچگونه ضمانتی ندارن.

فایل بکاپ ازش ندارید؟
اگر داشته باشید و در صورت تمایل میتونم واستون فایل رو روی هاست خودم آپلود کنم تا دیگه از این بابت خیالتون راحت باشه.

یا علی
امضاء vahid.exe
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان