زمان کنونی: ۲۳-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۰۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست پلاگین لینک canonical برای k2 ( درخواست افزونه رایگان)
۱۶-۱-۱۳۹۳, ۰۳:۵۹ صبح
ارسال: #1
درخواست پلاگین لینک canonical برای k2 ( درخواست افزونه رایگان)
درود خدمت دوستان گرامی در اینترنت زیاد گشت زدم چیزی پیدا نکردم رایگان و مناسب باشه و افزونه های تجاری هم متاسفانه یا اصلا وب سایتشون معتبر نیست یا اینکه برنامه ای هم برای جوملا 3 ندارند نشون می ده که خیلی ضعیف هستند و همه این موارد نیز با قیمت بالا داره فروش می ره

از دوستان خواهشمندم اگر کسی یا آموزشی در مورد ایجاد لینک canonical برای مطالب k2 داره لینک بده

با تشکر از شما
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۶-۱-۱۳۹۳, ۰۴:۲۶ صبح
ارسال: #2
RE: درخواست پلاگین لینک canonical برای k2 ( درخواست افزونه رایگان)
سلام.

منم یه مدت دنبالش بودم. تو منابع فارسی چیزی پیدا نکردم. پلاگین نال هم ندیدم.
تو یه انجمن انگلیسی سوال کردم و لینک زیر رو بهم معرفی کردن، به نظر میاد آموزشش کامله. اما زبانش روسی هس.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودم هم این لینک رو پیدا کردم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما در کل نتونستم با این آموزش ها کاری کنم.
دیگه بیخیال شدم.
شما لینک ها رو نیگاه کنید ببینید سر در میارید ازش؟
اگه بشه عالی میشه.
امضاء vahid.exe
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط milad0098 ، shahryar warez ، Reza Ganji
۱۶-۱-۱۳۹۳, ۰۴:۵۶ صبح
ارسال: #3
RE: درخواست پلاگین لینک canonical برای k2 ( درخواست افزونه رایگان)
درود لینک دوم برای پست اصلی نیست

لینک اول حتی لینک رو هم نامردا روسی نوشتن یکمی ور می رم ببنیم می تونم ردیف کنم اگر نشد باید یک فیلد درست کنم برای هر مطالب که بعد از اینکه ذخیره شد دوباره فیلد رو ویرایش کنم و لینک cononical رو بزارم توش
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط vahid.exe
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان