زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۳:۵۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اضافه کردن فیلد جدید به فرم ثبت نام جوملا 2.5.11
۱۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ صبح
ارسال: #1
اضافه کردن فیلد جدید به فرم ثبت نام جوملا 2.5.11
با عرض سلام خدمت شما دوستان گرامی .
من میخوام چند فیلد جدید به فرم ثبت نام جوملا 2.5.11 خودم اضافه کنم اما نمیتونم . 2 راه را دنبال کردم اما متاسفانه موفق نشدم :
1 - پلاگین کاربر-مشخصات پروفایل هم فعال کردم اما فقط کاربر میتونه پس از ثبت نام و در هنگام ویرایش اطلاعات اون رو مشاهده کنه و مدیر میتونه اطلاعات رو در مدیریت کاربران ببینه . من میخوام این فیلدها در فرم ثبت نام باشند .
مشکلی هم که با این پلاگین دارم این هست که در php my admin به من خروجی نمیده به همراه سایر اطلاعات کاربران و این برای من که میخوام هر ماه از اطلاعات کاربران سایتم خروجی بگیرم بصورت اکسل مشکشل ساز هست .
و مطلب آخر درباره این راه اینکه نتونستم فیلد جدیدی که خودم مدنظرم بود را به فیلدهای موجود در پلاگین اضافه کنم گرچه در تمام فایل های php آن تغییر ایجاد نمودم اما نشد .
2 - قبلا برخی آموزش ها در مورد اضافه کردن فیلد جدید به فرم ثبت نام جوملا رو مشاهده کرده بودم که مربوط به جوملا 1.5 بودن یک آموزش هم که لینکش را از همین پارس جوم گرفتم مربوط به جوملا 2.5 بود که در دو مرحله دچار مشکل شدم و آن پیدا نکردن آدرس های زیر بود :
components\com_user\views\register\tmpl/default.php
components\com_user\views\user\tmpl/form.php
اما آموزش دیگری مشاهده نکردم .
از فرم ساز های جانبی هم نمیخواهم استفاده کنم . لطفا بنده را راهنمایی نمایید و در صورت امکان آموزش گام به گام آن را در سایت[/align] قرار دهید .
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۱۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۶:۰۲ عصر
ارسال: #2
RE: اضافه کردن فیلد جدید به فرم ثبت نام جوملا 2.5.11
دلیل این که فایل ها رو پیدا نمی کنید اینه مه آموزش برا 1.5 نوشته شده و شاختار 1.5 با 2.5 تفاوت داره.
چرا از کامپوننت های اضافه کردن فیلد استفاده نمی کنید؟
امضاء shaban532
فقط خدمت به جوملای ایران.
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ عصر
ارسال: #3
تشکر از پاسختون دوست عزیز .
اگر منظورتون آر اس فرم یا بریزینگ هست برام مشکل هست و بعدا در یاد آوری آنها دچار مشکل خواهم شد در ثانی مجموعه ما همه آشنایی با این سیستم ها را ندارند و میتواند در کار سایت اختلال ایجاد نماید .
یک کامپوننت اضافه کردن فیلد ثبت نام دیدم که مربوط به جوملا 1.5 بود که متاسفانه به ورژن جوملای من 2.5.11 نمیخوره
با تشکر
بازگشت به بالا
۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ صبح
ارسال: #4
میتونید از طریق پیام خصوصی سفارش بدید براتون انجام بدم

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ صبح
ارسال: #5
یعنی تجاری جناب حمزه زاده؟
بازگشت به بالا
۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۴:۵۲ صبح
ارسال: #6
بله جناب، انجمن به این معنا نیست که همه چیز درون اون رایگان باید انجام بشه!!!

اشتباه برداشت نکنید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازگشت به بالا
۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۰۲ صبح
ارسال: #7
بهتر هست که آموزشش رو منتشر کنید تا اینکه برای هر کس سفارشی کار کنید .
با تشکر
بازگشت به بالا
۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ صبح
ارسال: #8
بهتر بودن رو شما تشخیص نمیدید دوست عزیز

شما فقط دنبال این هستید که هدفتون رو رایگان بدست بیارید

هر کاری رو کسی رایگان انجام نمیده

موفق باشید
امضاء سعید حمزه زاده
بازگشت به بالا
۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ صبح
ارسال: #9
از CB استفاده کنید
یه خورده پیچیدگی داره، اما باهاش کار کنین دستتون میاد. همه جور فیلدی میشه اضافه کرد. یه افزونه جانبی هم داره برای خروجی گرفتن از اطلاعات کاربران
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازگشت به بالا
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان