زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۳۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود نرم افزار notepad++6.5.3|نوت پد پلاس پلاس
۲۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ صبح
ارسال: #1
Bug دانلود نرم افزار notepad++6.5.3|نوت پد پلاس پلاس
حتما تا به حال هنگام کار با جوملا نیاز به دیدن یا ویرایش یک سورس فایل مانند(php,sql,xmlو...)داشته اید.
در این هنگام یک ویرایشگر ساده مثل notepad ویندوز نیاز ها را رفع نمی کند و کار ها را مشکل و سخت میکند.
نوت پد پلاس پلاس برنامه ایست که شما را در این کار یاری می کند.کافی است آنرا دانلود کرده و نصب کنید.حال ببینید که چه معجزه ای می کند!

نرم افزار نوت پد پلاس پلاس یک ویرایشگر قدرتمند و حرفه ای برای تمام متون و زبانهای برنامه نویسی می باشد. برنامه‌ی رایگان Notepad++ برای ویراش کد اصلی (source code) برنامه ها و جایگزینی مناسب برای Notepad ویندوز است. سادگی در استفاده از این نرم افزار ویژگی است که هر برنامه نویسی را برای استفاده از این نرم افزار Notepad++ وسوسه می کند تا از نرم افزار های دیگر خلاصی پیدا کند.
نرم افزار Notepad++ نسخه پیشرفته نت پد معمولی ویندوز است. در کنار ویرایش قدرتمند برنامه Notepad++ میتوانید برای نوشتن برنامه های C, C++, HTML, ASP, Java, Pascal, CSS از آن استفاده کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سرزنده و پایدار باشید.
امضاء shaban532
فقط خدمت به جوملای ایران.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط milad0098 ، yokhsan ، shahnaz
۲۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ صبح
ارسال: #2
RE: دانلود نرم افزار notepad++6.5.3|نوت پد پلاس پلاس
سلام
من با نسخه های آخر این نرم افزار مشکل دارم. وقتی جهت متن پارسی رو به راست چین تغییر میدم، جهت عوض میشه، اما متن رو برعکس نشون میده!
کسی به این مشکل برنخورده؟
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۶-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ عصر
ارسال: #3
مرسی خوب بود
امضاء nastaran100

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۷-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۰۵ صبح
ارسال: #4
دقیقا این مشکل رو داره و من کلا حذف و دوباره نصب کردم بازم این مشکل رو داشت.
فکر میکنم باید زحمت گزارش به سازنده رو بکشید تا رفع کنند.راستش برای ترجمه و برخی کارها من فعلا قیدش رو زدم و فقط برای متون انگلیسی استفاده میکنم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان