زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۱۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PSD طراحی کنید قالب رایگان جوملا دریافت نمایید (عید 93) + لایسنس افزونه های جوملا
۲۵-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۱۰ عصر
ارسال: #1
PSD طراحی کنید قالب رایگان جوملا دریافت نمایید (عید 93) + لایسنس افزونه های جوملا
با درود خدمت شما دوستان گرامی در این چند سال همیشه در انجمنی که داشتیم این مطالب رو می زدییم و همیشه از کاربران گرافیست درخواست می کردیم برای عید امثال آماده بشوند خوب دیگه انجمنی نیست و انجمن دوستان مثل آقای گنجی هست که می شه استفاده کرد

خوب اصل مطالب اینجاست که برای عید نوروز امثال و فصل زمستان ما همیشه از کاربران درخواست PSD حرفه ای یک قالب کامل رو می کنیم و اون رو به صورت بسته های آماده و تک قالب برای دانلود عموم به صورت رایگان قرار می دهیم تا دوستان دانلود کرده و استفاده کنند

هر سال این عمل فقط به صورت رایگان انجام می شد ولی امثال سعی دارم برای تشویق کردن دوستان یک سری جایزه های ارزشمند نیز قرار بدهم از طرف خودم

به ترتیب به شرح زیر می باشد

به افرادی که 3 پی اسدی خوب و حرفه ای طراحی کردند 5 ماه ایزیبلاگ لایسنس دار فارسی آبدیت می دم

به افرادی که 4 تا پی اسدی خوب و حرفه ای طراحی کردند 5 ماه ایزیدیسکاشن لایسنس دار فارسی با آبدیت هدیه می دم

به افرادی که 5 تا پی اسدی خوب و حرفه ای برای جوملا طراحی کردند 5 ماه hwdmediashare با آبدیت لایسنس دار هدیه می دم

به افرادی که 2 قالب برای انجمن ساز ویبولتین و 5 پی اسدی جوملا و 1 قالب عید مناسب برای همین انجمن بزنند بهشون ایزیبلاگ و ایزیسوشیال هدیه می دم با 3 ماه آبدیت

بقیه موارد نیز تا جایی که دستم بر بیاد به دوستان کمک خواهم کرد تعداد لایسنس های مربوط به جوملا زیاده فقط جنبه تشویقی داره برای عزیزان که این عید و این فصل زمستان که از بهترین فصل های عمر بنده هست بتونیم گرم تر کنا هم باشیم

نکته :
تمام psd ها لایه باز باشند لطفا
سعی گردد بین 998 تا 1010 پیکسل عرض گرفته شود

لطفا موارد مورد نظر رو که آماده نمودید لطفا به همین نام کاربری پیغام خصوصی کنید

جوایز نیز بر اساس فعالیت کاربران تا اسفند ماه اگر خوب باشد اضافه هم می گردد تعداد لایسنس ها

نکته : تمام پی اسدی ها بعد از تبدیل و انتشار حتما در پست معرفی اسم گرافیست و سایتش نیز اعلام می گردد

به امید روزی که هر فکری هر نیازی تلفیقی از محبت باشد نه رقابت خسمانه

اگر مدیران زحمت بشکند این پست رو مهم کنند ممنون می شم
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط milad0098 ، fidoman ، majid33 ، azari59 ، Reza Ganji
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۶-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ صبح
ارسال: #11
RE: PSD طراحی کنید قالب رایگان جوملا دریافت نمایید (عید 93) + لایسنس افزونه های جوملا
دوست گرامی اگر منظورتون این قالب هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر نمی کنم اصلا ارزش تبدیل داشته باشه

بنده دنبال psd هست برای هدیه دادن تو عید که ملت وب سایتشون رو تو اون 5 یا 15 روزی که تعطیل هست تغییر بدند و استفاده کنند و سایتشون بوی عید بده

دوستان زحمت کشیدن پی اسدی فرستادند ولی هیچ کرودمشون اصلا ربط به عید نداره

امید وارم تو این چند روز پایانی پی اسدی دستمون برسه برای تبدیل
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۰۵ صبح
ارسال: #12
RE: PSD طراحی کنید قالب رایگان جوملا دریافت نمایید (عید 93) + لایسنس افزونه های جوملا
دوستان عزیز 1 هفته دیگه عیده کسی نیست psd بزنه برای عید نوروز و یک قالب عید نوروز به همه هدیه بدیم تا سایتشون رو برای چند روز تغییر بدند شکل شمایل عید بگیره ؟
امضاء shahryar warez
)

۲۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۷:۲۹ عصر
ارسال: #13
با سلام و عرض خسته نباشید
دوست عزیز psd یک قالب خبری

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر
امضاء nohz
راه رفتن در زمین های ناهموار بهتر از روی آسفالت است .
یكی از ضررهای آسفالت اینست كه بر روی پاشنه پا فشار می آید
و موجب ضعیف شدن چشم و قلب می شود.

۲۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۷:۴۰ عصر
ارسال: #14
درود خدمت شما دوست گرامی زحمت کشدیدی psd فرستادید
من فکر کنم اشتباه فرستادید چون من وقتی باز کردم پی اسدی ناقص دیدم
و لطفا پی اسدی رو نفرستید اسکرین شات رو بفرستید
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط nohz
۲۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ عصر
ارسال: #15
بفرمایید این عکسش

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء nohz
راه رفتن در زمین های ناهموار بهتر از روی آسفالت است .
یكی از ضررهای آسفالت اینست كه بر روی پاشنه پا فشار می آید
و موجب ضعیف شدن چشم و قلب می شود.

۲۸-۱۲-۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ صبح
ارسال: #16
درود خدمت شما دوست عزیزم
این پی اسدی خیلی ساده است و خیلی کار داره برای اینکه به مرحله تبدیل برسه
البته نظر شخصی بنده می باشد
امضاء shahryar warez
)

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان