زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۴۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئو سایت
۱۷-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ صبح
ارسال: #1
سئو سایت
سلام

سایت من چند وقتی افلاین بود بخاطر بروزرسانی و تغییرات تقریبا یک یا 2 ماه

سایت قبلا تو گوگل ثبت شده بود. الان گوگل از سایت ایراد گرفته ( robots.txt fetch errors- server connectivity errors-DNS errors-URL Errors-1,000 pages with errors-Site Errors-) وقتی وارد وبمستر گوگل شدم سایت رو نمیشناسه
یعنی صحفه اول سایت نیست(قبلا نشون میداد)

اگه بخوام مطالب که قبلا تو سایت بود رو با مطالب جدید ادرس بدم خیلی زیاد و شاید نشدنی باشه
الان با توجه به این اخطار گوگل و تغییرات زیادی که در مطالب سایت - توضیحات متا-تغییرات عنوان صحفه و......

اگه سایت رو از گوگل پاک کنم و بعد دوباره ثبت کنم مشکلی پیش نمیاد

اصلا نیازی هست که این کار انجام بدم
امضاء *ardeshir*
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۷-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۱۵ عصر
ارسال: #2
RE: سئو سایت
مطالب قبلی شما چقدر بوده؟
مطالب قبلی رو از سایت حذف کردید یا آدرس مطالب رو تغییر دادید؟
با ابزار fetch در گوگل وب مستر روبوت تکس رو ثبت کنید و نتیجه رو بررسی کنید
اگر فقط صفحه اصلی شناسایی نمیشه این صفحه رو هم میتونید fetch کنید
اگر تغییرات اساسی بوده احتمالا با نواقصی همراه بوده وبه صورت اصولی این تغییرات رو انجام ندادید

sitemap و rss های جدید رو در وبمستر ثبت کنید مشکلات سرور و DNS ها رو هم بررسی کنید و از در دسترس بودن اونها اطمینان پیدا کنید منتظر باشید تا اطلاعات جدید شما در وبمستر ثبت بشند که مدتی طول خواهد کشید
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، *ardeshir* ، داوود حسینی
۱۷-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ عصر
ارسال: #3
یه تعدا از مطالب رو که تغییر عنوان دادم و مطالب داخلش کلا تغییر کرده

الباقی مطالب که هم تو منوها بوده هم عکس بوده و هم مطلب داخلی سایت بوده حذف و تعداد کمی هم از انتشار خارج شده

این فیتچ کجای گوگل وبمستر هست من پیداش نکردم

rssها رو چطور باید در وبمستر ثبت کنم و اینکه اصلا کجای سایت هست؟Blush

چنتا سوال در مورد سئو داشتم

لطفا جواب هارو مختصرو ساده مطرح کنید و از ارجاع خودداری کنید.

ببخشید نقل بر خودخواهی نباشهBlush

1:
آیا تاریخ انقضا برای فایل ها تعریف کنیم؟ برای سئو سایت مفید واقع میشود؟
(این کد ها باید در پوشه htaccess نوشته بشه مثل این مثلExpiresByType image/gif "access plus 1 month"

2:
بوکمارک خوب است یا بد ؟ از نظر گوگل تقلب حساب نمیشود؟

3:
ارور کد نویسی چطور باید رفع کرد؟

4:
کد صحیح ریدایرکت 301 رو لطفا اعلام نمایید
همونطور که میدونید مربوط به بالا امدن سایت با www و بدونwww میشه) که من میخوام سایتم فقط با www بالا بیاد
و وقتی که بدون www تایپ میشه ادرس سایت با www بالا بیاد
{ من یک کد داشتم و تو بوشه htaccess قرار دادم ولی سایت ارور404 میداد}

5:
تنظیم سرور روی E-tag چطور باید انجام بشه؟

6:
تعریف کوکی به چه شکل باید انجام بشه؟ اصلا نیازی هست ؟

7:
تنظیمات کش چطور باید صورت بگیره؟ نیازی هست ؟

8:
تگ های H1-H2-H3 بهتره کجاهای سایت تعریف کنیم؟

9:
این dmoz چی هست؟ روش بکارگیریش به چه شکل می باشد؟

با تشکر از بذل توجه شماRose
امضاء *ardeshir*
۱۸-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ عصر
ارسال: #4
شما همیشه طوری سوال کنید تا از حوصله پاسخ گویی خارج نشود این برای اینکه به جواب برسید خیلی بهتره چون هرکی ارسال شما رو بخونه متوجه میشه یک کتاب برای شما باید بنویسه.
بسیاری از سوالات شما و در کل همه آنها با جستجو دارای جواب است ولی در سیستم های مدیریت محتوا خیلی از کارهارو نویسنده های سیستم انجام دادند مثلا عنوان صفحات جوملا h1 و عنوان مطال h2 و نیازی نیست شما کار خاصی انجام بدید.
کدهای اچ تی اکسز که برای کش سایت بکار میرود مشکلی ندارد و فقط باعث سرعت لود سایت میشود.
برای کدهای ریدایرکت 301 قبلا سایتهایی در انجمن سایت های مفید معرفی شده است که میتوانید کدهای مختلف تولید کنید.
کتاب آموزش سئو در انجمن منتشر شده و میتونید مطالعه کنید.این کتاب حاوی تمامی اطلاعات مورد نیاز شماست.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط sasanu ، *ardeshir*
۱۸-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۲۴ عصر
ارسال: #5
دوست گرامی شما اصل ول کردید چسبیدید به فرع ببنید این سوالات شما بنده 6 ماه پیش بیشترشو تحقیق کردم و خیلی هاشو نیز تست کردم فقط برای وب سایت هایی بدرد می خورد که دارای رتبه خیلی خوبی هستند

اصل مطالب اصول اولیه بهینه سازی و رعایتشون در وب سایت هست + فعالیت خوب و مطالب کامل و مفید و تمرکز شده + فعالیت در شبکه های تبلیغاتی و اجتماعی ppc

که مهم ترینش گزینه دوم مطالب مفید هست

یک گزینه رو قبلش رک بگم خدممتون کسی واقعا نمی یاد اینجوری تخصصی براتون چیزایی که چندین سال و ماه زحمت کشیده رو بهتون انتقال بده

مسیر چنگ زدن یا فچ کردن

تو گوگل وب مستر -- وب سایت مورد نظر - بخش کراول ها - و فچ از گوگل

نقل قول: بوکمارک خوب است یا بد ؟ از نظر گوگل تقلب حساب نمیشود؟
خیر از وب سایت های مجاز و پرطرفدار در این زمینه استفاده کنید تازه بک لینک ها بهتری رو نیز برای شما می آورند و تاثیر مفیدی نیز دارند

ارور کد نویسی چطور باید رفع کرد؟
سوالتون اجمالی هست شما باید حتما برنامه نویسی به کامل بلد باشید و بعد از اون وب سایت های ولیدیشن هستند که در اینترنت یک گشت می زنید پیداشون می کنید بهتون گزارش می دهند و شما نیز می تونید حلش کنید

نقل قول: کد صحیح ریدایرکت 301 رو لطفا اعلام نمایید
همونطور که میدونید مربوط به بالا امدن سایت با www و بدونwww میشه) که من میخوام سایتم فقط با www بالا بیاد
و وقتی که بدون www تایپ میشه ادرس سایت با www بالا بیاد
{ من یک کد داشتم و تو بوشه htaccess قرار دادم ولی سایت ارور404 میداد}
از افزونه sh404sef در جوملا استفاده کنید مشکلتون حل می شه

نقل قول: تعریف کوکی به چه شکل باید انجام بشه؟ اصلا نیازی هست ؟
تعریف کوکی بیشتر از اینکه روی این مباحث تاثیر داشته باشه روی امنیت هست و تاثیر زیادی نداره فقط باید در کش گیری مراقب بود که کانتت و مواردی که همیشه تغییر می کنند و کراول ها بهشون دسترسی دارند کش نشند در موارد دیگر کوکی تاثیر داره که مایل نیستیم متاسفانه اطلاعات خدمت شما بدم در منابع محدود انگلیسی می تونید پیدا کنید

نقل قول: تنظیمات کش چطور باید صورت بگیره؟ نیازی هست ؟
مواردی که باید کش بشند فقط کش بشند مثلا تصاویری که در قالب استفاده می شه تا مدت طولانی کش هست ولی مثلا بخش مطالب وب سایت خیز حتی به نظر من یک ثانیه هم نباید بشه خیلی ها می گند باید تا 8 ثانیه کش بشه ولی بنده فکر می کنم یک وب سایت باید همیشه حالت داینامیکشو داشته باشه بهینه سازی در کش و هدرکشینگ و کانتت و ماژول ها بستگی به خودتون داره یک سری مقالات در وب سایت های محدود هست که تایم بندی می کنه ولی هرجا که نمی خواهید تغییر بکنه رو سعی بکنید کش بکنید ولی هر چند وقت دستور پاک سازی رو بدید معمولا در CDN ها می یاند یک دستوری رو در ای چ تی اکسز می نویسند که هر 48 ساعت تصاویر و جاوا اسکریپت هایی که از اونجا فراخوانی می شه رفرشی بشه تا تو وب سایت ها کاربر نیز از مرورگرش خالی بشه

نقل قول: تگ های H1-H2-H3 بهتره کجاهای سایت تعریف کنیم؟

اولیت بندی هست دوست گرامی مثلا نام مطالب باید در صفحه ای که چندین مطالب هست با h2 ولی تا 5 تا زیاده تعریف بشه و h1 فقط تو صفحه یکی هست که تو سورس باید پیاده سازی گردد مثلا تو صفحه خود مطالب می شه تیتر رو با h1 تعریف کرد

توضیح وب سایت دیموز
about dmoz | dmoz blog | suggest URL | help | link | editor login · advanced · Arts Movies, Television, Music... Games Video Games, RPGs, Gambling... Kids and ...

ترجمه ماشینی از گوگل
در مورد DMOZ | وبلاگ DMOZ | پیشنهاد آدرس | کمک | لینک | ورود به سردبیر · پیشرفته · فیلم هنر، تلویزیون، موسیقی ... بازی بازی های ویدئویی، آر پی جی، قمار ... کودکان و نوجوانان و ...

این وب سایت یک دایرکتوری هست و به علت معروف بودن و بزرگ بودن اگر وب سایتی در این دایرکتوری ثبت گردد جستجوگر ها خیلی بهشون علاقه مند می شند

مشکلات شما بیشتر پایه هست پیشنهاد می کنم قبل این موارد و توجه بی دلیل به این موارد روی بهینه سازی اولیه و ثانویه تمرکز کنید

امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط sasanu ، *ardeshir*
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان