زمان کنونی: ۲۴-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۱۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با phoca gallery
۳-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ عصر
ارسال: #1
مشکل با phoca gallery
سلام
من بعد از نصب phoca gallery وقتی روی قسمت categories کلیک کردم، این warning رو داد
Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/.../public_html/libraries/joomla/database/database/mysqli.php on line 263

کسی می تونه کمک کنه؟

این کد خط 263
return mysqli_num_rows($cursor ? $cursor : $this->cursor);
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۴-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ عصر
ارسال: #11
RE: مشکل با phoca gallery
JDatabaseMySQLi::query: 1146 - Table '..._db.???_phocagallery_categories' doesn't exist SQL=SELECT a.*,l.title AS language_title,uc.name AS editor,ag.title AS access_level,c.title AS parentcat_title, c.id AS parentcat_id,ua.id AS userid, ua.username AS username, ua.name AS usernameno,v.average AS ratingavg,cc.countid AS countid FROM `???_phocagallery_categories` AS a LEFT JOIN `???_languages` AS l ON l.lang_code = a.language LEFT JOIN ???_users AS uc ON uc.id=a.checked_out LEFT JOIN ???_viewlevels AS ag ON ag.id = a.access LEFT JOIN ???_phocagallery_categories AS c ON c.id = a.parent_id LEFT JOIN ???_users AS ua ON ua.id = a.owner_id LEFT JOIN ???_phocagallery_votes_statistics AS v ON v.catid = a.id LEFT JOIN (SELECT cc.parent_id, count(*) AS countid FROM ???_phocagallery_categories AS cc GROUP BY cc.parent_id ) AS cc ON a.parent_id = cc.parent_id WHERE (a.published IN (0, 1)) GROUP BY a.id ORDER BY a.title asc

اینا رو بعد از فعال کردن system debug نشون داد. باید جدول رو دستی ایجاد کنم.. فیلدهاش باید اینایی باشند که بعد از select نوشته شدن؟

از فایل install.bak فیلدهاشو پیدا کردم.
thanks
۴-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ عصر
ارسال: #12
خداروشکر

موفق باشید!
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۴-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ عصر
ارسال: #13
ولی با اضافه کردن table هم درست نشد :(
۶-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ صبح
ارسال: #14
من اگر فرصت کردم پنج شنبه براتون بررسی میکنم چون الان فرصت ندارم اما مطمئنا اگر اون روش هایی که گفته شده تست کنیم ردیف میشه.
شانس شما بوده اینطوری شده و من تاحالا با این مشکل روبرو نشدم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط rehanatish
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان