زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۰۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه آموزش نصب و راه اندازی واستفاده از لايوزيلا در سايت LiveZilla
۳۰-۳-۱۳۹۰, ۱۰:۰۶ عصر
ارسال: #1
Wink آموزش نصب و راه اندازی واستفاده از لايوزيلا در سايت LiveZilla
اين اولين پست آموزشي منه
پس از تمام مديران استدعا دارم اگر جايي اشتباه كردم اصلاح كنند.
لايوزيلا(livezilla) نسل ارائه دهنده سيستم كمك رسان و پشتيبان زنده است كه شما را به بازديد كنندگان وبسايتتان وصل مي كند.استفاده از لايوزيلا منجر به بهبود گفتگوي(چت) زنده و مانيتور كردن بازديدكنندگان وبسايت شما در يك زمان واقعي است.بازديدكنندگان را به مشتري تبديل كنيد؛با لايوزيلا.
اين ترجمه متني بود كه خود سايت ارائه دهنده(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) در صفحه نخست خود براي معرفي نرم افزار قرار داده بود.(گويا و كاملا مختصر و مفيد)
و اما آموزش نصب نرم افزار:
ابتدا فايل LiveZilla_3.3.2_full.exe را دانلود و نصب كنيد. دو تا آيكن سبز رنگ يكي براي كلاينت و يكي براي سرور روي دسكتاپتون قرار مي گيره.
يه فيلم آموزشي هم تهيه كردم كه اگه مديران اينجا اجازه بدن ميزارم.
اما توي سايت خودشون دو تا فيلم " ايجاد لايوزيلا سرور " و "توسعه در وبسايت شما" در اين آدرس (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) هست كه خوب و كامله فقط دو تا مرحله اش ممكنه دردسر ساز باشه
اوليش اونجاييه كه مشخصات ftpرو مي خواد:
در صورتيكه شما روي لوكال ميخوايد نصب كنيد:

براي Usernameو passwordمن مجبور شدم xamp‌ رو نصب كنم كه در قسمت
FileZilla روي Admin كه كليك كنيد و بعد بالاي پنجره ي باز شده عكس يه آدمه(user)
كليك كنيد اونجا مي تونيد كاربر تعريف كنيد يا مثل من از همون newuser با پسوردي كه خودتون مي خوايد استفاده كنيد.
در هر حال يوزر و پس ftpرو مي تونيد از xamp برداريد(اگه راه ديگه اي هم داره بگيد چون من بلد نبودم.)
در صورتيكه مايل به نصب در هاست هستيد:

يوزر و پسي رو بزنيد كه مدير هاست در اختيارتون قرار داده.

مورد بعدي host/IP هست كه در هنگام لوكال بودن آي پي سيستم خودتون ميشه و يا مي تونيد بنويسيد localhost و در صورتي كه قراره توي هاست ازش استفاتده كنيد اسم سايتتون به همراه يه FTP اولش و نوع دامنه آخرش مثلا: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ميشه و يا آي پي اي كه مدير هاست بهتون ميده.
خب از اين كه بگذريم مي رسيم به قسمت فولدر .اگه شما اون اطلاعات رو درست نوشته باشيد وقتي روي دكمه select كليك مي كنيد روت سيستم يا جايي كه فايلاتونو آپلود مي كنيدبهتون نشون مي ده.اونجا طبق فيلم آموزشي يه پوشه به اسم livezilla بسازيد و انتخابش كنيد.
دومين اشكالي كه ممكنه پيش بياد اينه كه از شما در مرحله بعدي اسم يه ديتا بيس رو مي خواد.
اول بايد يه ديتا بيس خالي توي phpmyadmin بسازيد بعدش اسمشو جايي كه خواسته بديد.

بقيه مراحل عينا مثل فيلم هست و هيچ مشكلي نداره مگر اينجا:
آخركار كه اين نصبا تموم شد،بايد يه جوري توي سايتتون يه دكمه اي قرار بديد كه وضعيت آنلاين بودن شما رو نشون بده
توي فيلم گفته از گزينه Like Generator/Script Generator اون نوشته ها رو كپي كليپبورد مي كنيم و توي قالب paste مي كنيم.
اما بايد حواسمون باشه كه توي كدش به جاي لوكال هاست آي پي سيستممون رو وارد كنيم تا توي يه LAN بشه ازش استفاده كرد و بعدم مي تونيم به جاي تصوير پيشفرض هر تصويري كه خواستيم رو قرار بديم.همونجايي كه كپي كليپبورد داره همونجا يه گزينه هست به نام Icon بعد دكمه change رو مي زنيم بعد دكمه add new banner set و تصويري كه خودمو مي خوايم رو browse مي كنيم.
حالا مي مونه فارسي كردن و تغيير تصاوير محيط چت (كه تمام تصاوير شركتي livezilla هست).
اين مسير C:\xampp\htdocs\livezilla\_language تمام زبان ها رو داره(همينطور فارسي).و كيفيت انتخاب زبانش به زبانيه كه كاربر براي سيستمش از طريق كنترل پنل->regional and language option تنظيم كرده.
حالا تنها مشكلي كه داره با مرورگر فايرفاكسه كه همچنان انگليسي نمايش ميده.
ديگه اگه نخواستيد مي تونيد فايل langen.php رو هم فارسي كنيد.يا اگه بلديد كه چطور ميشه با موزيلا سازگارش كرد به همه ياد بديد.
و... براي تغيير دادن هر تصويري هم كه خواستيد از اين مسير مي تونيد عوضش كنيد فقط حواستون به سايز و اسم تصاوير باشه
مسير تصاوير اينه:
C:\xampp\htdocs \livezilla\images
در پايان از تمام كساني كه منو كمك كردن تا استفاده از اين نرم افزار رو ياد بگيرم تشكر مي كنم.
آقاي رضا گنجي و آقاي پيام عمراني و آقاي پوردريايي از سايت پارس جوم
و همچنين آقاي امير عطا از وبلاگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و همكاران گرانقدرم.
اگر مشكل ديگه اي بود يا موردي رو اشتباه گفتم يا ناقص؛ بفرماييد تا تصحيح شه.
متشكرم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای راحتی دوستان فایل در پیسوت قرار گرفت و میتونید ار پیوست دریافت کنید.بعد از دانلود فایل زیپ از فشردگی خارج و سپس فایل فشرده با پسوند RAR را دوباره از فشردگی خارج کنید.
حجم فایل زیپ 2.8 مگ و حجم فایل بعد از اکسترکت کردن 180 مگابایت می باشد !

فایل‌(های) پیوست شده
film-livezilla.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 529
اندازه 2.09 مگابایت

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، Pourdaryaei ، Mojtaba Pordel ، پیام عمرانی ، شاهین سمیع عادل ، navid2630 ، data2010 ، mohsen ghadery ، sadeghi ، mansour ، btheme ، roxanab ، sarayani ، mohamed92 ، am_71 ، shayan1 ، Qmars
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۴۰ صبح
ارسال: #11
آموزش نصب و راه اندازی واستفاده از لايوزيلا در سايت LiveZilla
با تشکر از مژده خانوم
از چه ورژنی باید استفاده کرد که 14 روزه نباشه و دائمی باشه؟
من طراح وبسایت هستم و میخوام برای مشتری سیستم پشتیبانی بذارم
نمیخوام 14 روزه باشه!
۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ عصر
ارسال: #12
لايو زيلا رايگان است و مشکلي نداره البته نسخه تجاري هم داره که امکانات بيشتري دارد ولي نسخه رايگان رو ميتونيد دائما استفاده کنيد
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط roxanab
۷-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ صبح
ارسال: #13
RE: آموزش نصب و راه اندازی واستفاده از لايوزيلا در سايت LiveZilla
(۶-۱۲-۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ عصر)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لايو زيلا رايگان است و مشکلي نداره البته نسخه تجاري هم داره که امکانات بيشتري دارد ولي نسخه رايگان رو ميتونيد دائما استفاده کنيد

خیلی ممنون
یه سوال دیگه داشتم من سایتم رو با asp.net نوشتم
ظاهرا کد های لایوزیلا با php نوشته شده
باید چی کار کرد؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این سایت پکیج کامل فارسی سازش رو گذاشته
۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ صبح
ارسال: #14
اینو دیگه نمیدونم ولی تست کنید و در سایت سازنده هم بررسی کنید.مطمئنا نسخه مناسب کار شما هم باید باشه.
از فارسی ساز هم میتونید استفاده کنید تا قسمت پشتیبانی فارسی بشه.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۴۶ عصر
ارسال: #15
(۷-۱۲-۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینو دیگه نمیدونم ولی تست کنید و در سایت سازنده هم بررسی کنید.مطمئنا نسخه مناسب کار شما هم باید باشه.
از فارسی ساز هم میتونید استفاده کنید تا قسمت پشتیبانی فارسی بشه.

بازم ممنون
ولی من یه مشکل برخوردم:(
وقتی توی بخش ftp setting هستم و یوزر و پسوورد و host/ip رو میزنم ارور 500 Access is Denied رو میده
من هم یه اکانت جدید ftp ساختم و امتحان کردم , هم از بخش web hosting access سایتم یوزری که ساخته بودم رو وارد کردم اما همش این ارور رو میده
۲۹-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۱۰ عصر
ارسال: #16
سلام

من همه رو نصب کردم حالا چطور میتونم کاری کنم که اسم یک کارمند رو به فارسی تبدیل کنم ؟ یا دو سه کارمند بزارم ، آیا برای هر کارمند باید یک سرور جدید و پوشه لایوزیلا بزارم ؟
۴-۶-۱۳۹۳, ۰۵:۴۹ عصر
ارسال: #17
با سلام البته وقتی که می خواین فایل رو تبدیل به rar کنید باید add archive رو بزنید و در قسمت compression method گزینه Normal رو به best تغییر بدین که حجم فایل باز هم به مراتب کمتر خواهد شد.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۳۱-۶-۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ صبح
ارسال: #18
سلام من همه ی مراحل رو رفتم درست بود اما هر کس میزنه روی پشتیبانی وقتی start chat میزنه این اررور رو میده خواهش میکنم کمکم کنید

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

۵-۶-۱۳۹۷, ۰۴:۱۵ عصر
ارسال: #19
ببخشيد فايل نصب رو قرار نداديد
من رفتم داخل سايتشم براي سرورش هست و نسخه كاملش نيست
ممنون ميشم فايلي كه گفتين LiveZilla_3.3.2_full.exe رو براي دانلود بذاريد
۲۱-۶-۱۳۹۷, ۱۰:۵۶ عصر
ارسال: #20
فایل برای من مشکل داره. دانلود نمیشه
امضاء ratin97

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان