زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همه باید بدونن و من باید بگم
۱۶-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۳۹ صبح
ارسال: #1
Smile همه باید بدونن و من باید بگم
سلام و درود فراوان خدمت همه شما عزیزان
میدونم شاید جای این پست اینجا نباشه عذر خواهی میکنم ولی انصاف نیست اگر نگم
بنده به نمایندگی از طرفه همه اون عزیزانی که با بنده موافقند میخواستم بگم باید دست تک تک عزیزانی که بدونه هیچ چشم داشتی در این انجمن ها به هر نحوی دارن به من و امسال من کمک میکنند را بوسه زد ، بنده واقعا هرچقدر هم که اینجا ابراز تشکر کنم قطعا کافی نیست.
این محیط دوستانه تنها دلیل و انگیزه ای بوده که خیلی ها از جمله من بتونم یک سایت داشته باشم
درسته که ادما میتونن پول بدن و سایت و پشتیبان تهیه کنن اما خیلی ها مثله من واقعا در توانشون نیست که هزینه خرید سایت و یا پشتیبان را پرداخت کنن.
نمیدونم آیا به این همه محبت و کمک چطور میشه احساس دین نداشت
واقعا از صمیم قلبم آرزوی سربلندی و آرامش و پیشرفت روز افزون شما اساتید عزیز را دارمInloveflower
امضاء imaniman
طراحی آرم و لوگو سه بعدی و متحرک (ارزان)

[تصویر:  bdwctksax9beyb99pmhz.gif]

تماس از ساعت ۱۷ الی ۲۱ با شماره ۰۹۳۰۶۸۸۰۰۹۶
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط hesari_313 ، majid33 ، محمدسلیمانی ، mortaza_max ، Zhyar ، nohz ، mahan ، Reza Ganji ، ecomp.ir ، sasanu ، kind-king
۱۹-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ صبح
ارسال: #2
RE: همه باید بدونن و من باید بگم
درود بر شما
جسارتا بنده از طرف دوستان عرض می کنم
از اینکه دوستان این انجمن را محلی برای حضور خود می دانند و منبعی برای رفع مشکلات تشکر می کنیم
و این که اگر دوستان وقت صرف می کنند و به مشکلات مطرح شده در انجمن رسیدگی می کنند (هر کس به اندازه توان خود، مدیر یا کاربر) و فرد سوال کننده به جواب خود می رسد باعث خوشحالی است، اما آنچه این امر را بهتر و مناسب تر می کند ابراز رضایت و رسیدن به فرهنگ تشکر است.
چرا که در برخی موارد دیده شده است که دوستی از وقت خود هزینه کرده و آموزشی را آماده و یا افزونه ای را بهینه، مشکلی را مرتفع و یا ... ولی هیچ بازخورد مناسبی نگرفته، این در حالیست که انتشار آموزش در جاهای دیگر و یا تعداد دانلودها نشاندهنده اهمیت موضوع است، اما تعداد تشکرها محدود!

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، Zhyar ، Reza Ganji ، سعید حمزه زاده ، imaniman ، kind-king
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان