زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۳۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روش چك كردن فايل هاي root در هاست؟
۴-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ عصر
ارسال: #1
روش چك كردن فايل هاي root در هاست؟
با سلام

براي بررسي و حل مشكل كم يا زياد شدن فايل ها نصب شده سايت جوملائي در پوشه public_html از فايل اصلي خود جوملا استفاده ميكنيم .
حالا اگه بخواهم فايل هاي قبل از اين پوشه رو چك كنم و ببينم چه پوشه ها و فايل هاي اضافي وجود داره چطوري ميتونم اين كار رو انجام بدم و با چه منبع اي بايد مقايسه كنم؟

با تشكر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۴-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ عصر
ارسال: #2
RE: روش چك كردن فايل هاي root در هاست؟
در سی پنل با استفاده از ابزار disk space usage میتونید فضای اشغال شده هر پوشه یا فایل در پکیج هاست رو مشاهده کنید
برای مشاهده لحظه ای ودقیق حجم دیتابیس و جزئیات جداول و احیانا optimize جداول دیتابیس هم از php my admin استفاده کنید
معمولا فایل اضافی وجود نداره مگر نسخه های بکاپ دستی که خودتون ایجاد کرده باشید ونیازی به اونها نداشته باشید که با استفاده از فایل منیجر به ریشه هاست برید و فایل بکاپ مورد نظر رو پاک کنید یا پر شدن inbox ایمیل سایت که میتونید از طریق بخش مدیریت ایمیل ایمیلها و پیوستهای غیر ضروری رو پاک کنید
معمولا فایلهای ذخیره شده در کش log و temp , و کش و لاگ برخی افزونه ها در مرور زمان افزایش حجم پیدا میکنند و بعد از بررسی و درصورتیکه نیازی به اونها نداشتید میتونید حذف کنید
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Zhyar ، aslani031 ، Reza Ganji ، boost
۵-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۷-۱۳۹۲ ۰۸:۴۳ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #3
اگر بسته ای رو که قبلا نصب کردید دارید میتونید تطابق بدید.
من توصیه میکنم اگر میتونید حتما اینکار رو بکنید چون روی سایت شما چندفایل الوده نیز دوباره پیدا کردم.
هر روز با آنتی ویروس سرور هاستتون رو اسکن کنید.در کنترل پنل در پایین صفحه میتونید ببینیدش.
در پوشه ایمجز و همچنین در پوشه استوریز موجود در پوشه ایمجز هم حتما نگاه کنید.
در این پوشه موجود بودن فایل با پسوند php معنی ندارد و هرگاه اینگونه فایلی دیدید حذف کنید.
موارد زیادی برای بررسی هست. یه مدت که حواستون به امنیت سایت باشه و مطالب رو جستجو و مطالعه کنید براحتی میتونید امنیت رو بالا ببرید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط aslani031
۶-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ صبح
ارسال: #4
با تشكر از دوستان
جناب گنجي فرمايشات شما رو حتما انجام خواهم داد.
فكر كنم درست نتونستم منظورم رو بگم
ببينيد من در پوشه قبل public_html يه فولدرهائي به نام ssl ، cpmove.psql.1374770520 ، migration ، .softaculous و غيره دارم.
چطوري ميشه فهميد اين پوشه ها متعلق به هاست من هستند؟

ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۷-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۷-۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ صبح، توسط سعید حمزه زاده.)
ارسال: #5
اینها در پوشه home هستند و مشکلی ندارند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان