زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۵۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خیلی خیلی فوری -نصب جوملا در پایگاه داده اشتباهی
۱-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ صبح
ارسال: #1
خیلی خیلی فوری -نصب جوملا در پایگاه داده اشتباهی
با سلام
دوستان من یک سایت اصلی دارم و زیر مجموعه آن تعدادی سایت فرعی ایجاد کرده ام .هنگام نصب جوملای 1.5.26 برای یکی ازسایتها بنام مددکاری به اشتباه نام پایگاه داده دیگری را دادم که متاسفانه جوملای جدید بر روی این سایتم اعمال شد و در کنترل پنل کاربری تمام مطالب ومنوهای من دیگر وجود نداردو در حالت نمایش سایت صفحه سفیدی بدون اطلاعات میاید . ولی در دیتا بیس تمام این اطلاعات وجود دارد از شما میخواهم راهنمایی کنید چگونه این مشکل را حل کنم ضمنا تمام سایتهای جوملایی زیر مجموعه به درستی کار میکند ضمنا بک آپ اف تی پی را هم کپی کردم ولی درست نشد خواهشا راهنمایی کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ صبح
ارسال: #2
RE: خیلی خیلی فوری -نصب جوملا در پایگاه داده اشتباهی
از پشتیبان هاستتون درخواست بدید آخرین بک آپ دیتابیس رو براتون برگردونه

درضمن این اشتباه فقط با زدن اشتباه نام دیتابیس بوجود نمیاد، شما هم نام دیتابیس هم یوزرنیم و هم رمز یوزر دیتابیس رو تکراری وارد کردید !

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۲۹ صبح
ارسال: #3
ازتون متشکرم که سریع پاسخ دادید ولی اگر بک اپ موجود نبود راهی دیگه هست که بشه مشکل رو حل کرد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۳۸ صبح
ارسال: #4
خیر نمیشه، مطمئن باش هاست بک آپ خودکار داره
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، sadafsadaf
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان