زمان کنونی: ۱۹-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۲۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در به هم ریختن قالب
۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ عصر
ارسال: #1
مشکل در به هم ریختن قالب
سلام به همه ی جوملایی ها:
یه مشکل خیلی خفن دارم.کمکم کنید.
وب سایتم:www.rozfire.ir
همین طور که می بینید همه چی به هم ریخته.
بعد از این که دانلود اینترنت دانلود منیجرو گذاشتم همه چی این طوری شده.البته وقتی ادامه ی مطلب رو ور می دارم درست میشه ولی وقتی دوباره ادامه ی مطلب میذارم این طوری میشه.اینم بگم که مطالب دیگرم هم ادامه ی مطلب دارن ولی چنین اتفاقی نیفتاده.فقط وقتی روی این مطلب ادامه ی مطلب میذارم همه چی بهم می ریزه.joomla 3.0joomla 3.0joomla 3.0
امضاء shaban532
فقط خدمت به جوملای ایران.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل در به هم ریختن قالب
درود
احتمالا مطلب مربوط به دانلود منیجر رو کپی پیست کردی از یه سایت دیگه
فک کنم اگه مطلبش رو در یه فایل تکست کپی پیست کنی و سپس وارد سایتت کنی مشکل خل میشه
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی
۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ عصر
ارسال: #3
RE: مشکل در به هم ریختن قالب
منم حرف Zhyar رو تایید میکنم و اینم اضافه کنم که اگر از ادیتورهای پیشرفته استفاده میکنید
چنین امکانی وجود دارد که متن را بدون کدهای اضافه و چسبیده به متن در سایت قرار بدید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان