زمان کنونی: ۲۸-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۰۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد افزونه قوی برای سئو
۲۷-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ صبح
ارسال: #1
سوال در مورد افزونه قوی برای سئو
سلام و ادب
من دو تا سوال داشتم و ممنون میشم خوب و دقیق راهنمایی کنید:
1. خواستم ببینم چه افزونه یا افزونه ایی برای سئو در سایت باید نصب کنم؟اگر لینک دانلود و مهتر از همه آموزشش رو هم یاد بدید ممنون میشم.
2. اگر این افزونه ها وسط کار نصب کنیم مشکلی نداره مثلا الان حدود 900 تا مطلب تو سایت هست و این افزونه ها رو نصب کنم میشه؟یا نه باید از ابتدا نصب بوده باشند؟
با تشکر
امضاء pasokhgoo
اللهم عجل لولیک الفرج
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۷-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ صبح
ارسال: #2
RE: سوال در مورد افزونه قوی برای سئو
سلام دوست عزیز

سایت شما با مرورگرهای اپرا ، فایرفاکس و Ie با هیچ کدوم برای من بالا نمیاد
گویا مشکلی درسایت وجود داره ,تنظیمات خاصی رو اعمال کردید که برای مرورگرها حتی با ورژن جدید محدودیت اعمال شده
این تنظیمات رو اصلاح کنید

در مورد سئو هم اشکالی نداره ***ماهی رو هر وقت از آب بگیرید تازه هست***
هرچند بهتر بود از ابتدای شروع کار با اصول و برنامه ریزی و برمبنای سئو پیش میرفتید
اینکه چطور سایت رو سئو کنیم یک سوال خیلی کلی هست و اصولا با یک یا چند افزونه نمیشه یک سایت رو به طور کامل سئو کرد
مبحث سئو فراتر از نصب چندتا افزونه هست وبه نوعی با تمامی اجزائ یک سایت از نام و عنوان دامنه گرفته تا نوع و کیفیت محتوا ونوع لینکها نحوه ارتباط با سایتهای دیگر وشبکه های اجتماعی وتقریبا هرچیزی که فکرشو میکنید در ارتباط هست
شما با توجه به نیاز سایت و سطح توانایی تون در مبحث بهینه سازی وسئو میتونید اقدام کنید

من افزونه خاصی رو نمیتونم توصیه کنم چون هرکدوم مزایا و معایبی دارند و همونطور که گفتم افزونه ها هر کدوم فقط بخشی از مشکل رو برطرف میکنند غیر از نصب افزونه کارهای بسیار دیگری هست که باید رعایت کنید

درمورد آموزش هم باید بگم آموزش سئو در یک تاپیک یا در یک جلسه غیر ممکن هست
به مقالات و آموزشهای سئو در سطح وب مراجعه کنید

ولی فعلا برای شروع چند افزونه رو معرفی میکنم
sh404SEF
SEO Friendly Links and Images
Header Tags
Tag Meta
SEO-Generator
Easy Frontend SEO
SEOSimple
iJoomla SEO
ITPMeta
RSSeo! Suite
Smart SEO
Missing Meta Check
System - Meta Character Count
Simple facebook meta
Phoca Open Graph Plugin
Marco's noFollow
Google Website Optimizer
Google Site Verification
Migur Title Plugin
Title Manager
Open Graph Protocol Solution
Clean Response
Expires Headers
Qlue Custom 404
همچنین افزونه های بیشمار دیگه که مجال معرفی اون فعلا وجود نداره و از حوصله انجمن و این تاپیک خارجه

هرکدوم از افزونه ها کاربردهای خاصی دارند
وبا توجه به نیاز و با شناخت کامل باید انتخاب بشن

موفق باشید
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط pasokhgoo ، freetek
۲۷-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ صبح
ارسال: #3
سلام و ادب
ممنون از راهنمایی شما.
نمیدونم قالب چه ایرادی داره که بعضی موقعه خطای به روز نبودن مرورگر رو میده.ولی الان باز کنید احتمال زیاد این خطا نباشه.در طول روز چند بار اینطور میشه.
خیلی هم بررسی کردم اما علت رو ندوستم و قبلا اینجا هم مطرح کردم اما کسی کمک نکرد مشکل حل بشه.
نمیدونم این خطا به ماژول خاص ربط داره یا نه؟چون کسای دیگه ای که از این قالب استفاده می کنند این مشکل منو ندارند.

حالا یه سوال:
چون از ابتدا رو سئو کار نشده به نظر شما من مجدد از صفر شروع کنم با مدیریت جدید و قالب جدید سایت رو بالا بیارم بهتره یا روی همین سایت فعلی کار کنم؟
امضاء pasokhgoo
اللهم عجل لولیک الفرج
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۷-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ صبح
ارسال: #4
درود بهترین پیشنهاد به شما افزونه sh404sef می باشد آموزش اون رو نیز می تونید تو آپارات ببنید 48 دقیقه هست توضیح کاملی در مورد این افزونه دادم

نقل قول: 2. اگر این افزونه ها وسط کار نصب کنیم مشکلی نداره مثلا الان حدود 900 تا مطلب تو سایت هست و این افزونه ها رو نصب کنم میشه؟یا نه باید از ابتدا نصب بوده باشند؟
با تشکر
صد در صد اشکال دارد دوست گرامی وب سایت شما باید برسی بشه در یک بازه زمانی تغییر لینک سئو سازی وب سایت به قول دوستمون هر وقت انجام بشه خوبه ولی نه کار هایی که روی یک وب سایتی که 900 تا مطالب دارد

یک کارشناس سئو و بهینه سازی وب سایت شما و عمر دامنه شما و راه های ریدایرکت و تغییرات لینک و بهینه سازی و تبلیغات وب سایت شما رو برسی می کنه بعد راه حلی برای انجام مراحل مورد نظر برای شما پیشنهاد می کنه و انجام می ده

اگر ورودی خوبی دارید از گوگل و جستجوگر ها پیشنهاد می کنم به یک سئو کار حرفه ای کار خودتون بدید بهترین کاری که ممکنه رو می کنید

نقل قول: چون از ابتدا رو سئو کار نشده به نظر شما من مجدد از صفر شروع کنم با مدیریت جدید و قالب جدید سایت رو بالا بیارم بهتره یا روی همین سایت فعلی کار کنم؟
باید برسی شود چون اگر دو مطالب در یک جا باشه باعث داپلیکیت لینک و کانتتت می شه که بازم هم باید برسی گردد

بهتر هست کار به یک متخصص بدهید اگر خودتون وارد به این کار نیستید

اگر شما یک دفعه به لینک ها دست بزنید و هرکار دیگه صفحه های 404 وب سایت شما زیاد می شود و شاید تا 3 الی 6 ماه نتایج شما هیچ وقت در صفحه های حتی 5 6 شم گوگل نیز نمایش داده نشه
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط pasokhgoo
۲۷-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۰۴ عصر
ارسال: #5
هر وبسایت باید براساس شرایط فعلی و نیازهای موجود مورد بررسی و تعیین سطح قرار بگیره و بعد اقدام به بهینه سازی بشه

مبحث اصلی این تاپیک هم طبق درخواست کاربر فقط برای معرفی چند افزونه بوده و من توضیحات لازم رو در پست قبل دادم از جمله اینکه این تغییرات باید با توجه به نیاز فعلی سایت انجام بشه

بازهم تکرار میکنم وب سایت شما در هر شرایطی باشه در هر زمان که اقدام به بهینه سازی وسئو کنید اقدامی رو به جلو ومفید و موثر برای بهبود شرایط خودتون انجام دادید در صورتیکه مهارتهای لازم برای اعمال این تغییرات رو ندارید میتونید با پرداخت هزینه هایی اندک در روند پیشرفت وبسایتتون گامهایی بلند بردارید
روند اصلاحات باید با شناخت کامل و به صورت علمی انجام بشه تا از صدمات احتمالی جلوگیری بشه حتی در مبحث افزونه ها همونطور که گفتم
نقل قول: هرکدوم از افزونه ها کاربردهای خاصی دارند
حالا برای بعضی کیس ها ممکنه این اقدام بازسازی کلی وبسایت باشه یا برای بعضی وبسایتها بررسی واعمال تغییرات جزئی تر
نقل قول: . اگر این افزونه ها وسط کار نصب کنیم مشکلی نداره مثلا الان حدود 900 تا مطلب تو سایت هست و این افزونه ها رو نصب کنم میشه؟یا نه باید از ابتدا نصب بوده باشند؟

صد در صد اشکال دارد دوست گرامی وب سایت شما باید برسی بشه در یک بازه زمانی تغییر لینک سئو سازی وب سایت به قول دوستمون هر وقت انجام بشه خوبه ولی نه کار هایی که روی یک وب سایتی که 900 تا مطالب دارد
نیازی نیست افزونه ها از ابتدا نصب بوده باشند همواره یک سایت در طول فعالیت نیاز به نصب افزونه ها و اصلاحات خاص و جدید پیدا خواهد کرد
هرچند توصیه میشه همواره از ابتدا بر اساس اصول صحیح به توسعه وبسایت خود اقدام کنید تا در آینده مجبور به تغییر و اصلاحات اساسی در وبسایت نباشید چون این روند ممکنه با ریسکهایی همراه باشه

نصب برخی افزونه ها از جمله افزونه های sef و تغییر لینکهای سایت باید با بررسی جوانب از جمله ورودیهای موتورهای جستجو و شرایط فعلی سایت شما وتوسط فردی با شناخت و مهارت کافی انجام بشه تا در روند ترافیک وبسایت اخلالی ایجاد نشه
اکثر افزونه هایی که در لیست معرفی کردم نیاز به نگرانی ندارند وبه راحتی قابل استفاده هستند
بازهم به نقل قول خودم در مورد افزونه ها توجهتون رو جلب میکنم
نقل قول: هرکدوم از افزونه ها کاربردهای خاصی دارند

نقل قول: چون از ابتدا رو سئو کار نشده به نظر شما من مجدد از صفر شروع کنم با مدیریت جدید و قالب جدید سایت رو بالا بیارم بهتره یا روی همین سایت فعلی کار کنم؟
باید برسی شود چون اگر دو مطالب در یک جا باشه باعث داپلیکیت لینک و کانتتت می شه که بازم هم باید برسی گردد
بله باید بررسی شود ولی وجود Duplicate در meta ,محتوا و title دلیل بر شروع شما از صفر نیست شما میتونید با راهکاهایی این روند رو اصلاح کنید
بنده از صفر شروع کردن رو به هیچکس توصیه نمیکنم جز در موارد خاص که نیاز به انجام اصلاخات بسیار کلی و پایه ای احساس بشه
(به عنوان مثال در شرایطی که شخص مورد نظر حتی دامین مناسبی برای حرفه و مبجث کاری خودش انتخاب نکرده باشه و تغییرات لازم و مشکلات موجود به حدی باشه که اعمال اصلاحات مقرون به صرفه نبوده ونیاز به شروع مجدد بر اساس پایه اولیه و به صورت برنامه ریزی شده احساس بشه )

همواره راهکاارهایی برای بهبود شرایط فعلی وجود داره و شما با هزینه کمتر و صرفه جویی در وقت میتونید بازده مناسب تری داشته باشید

موفق باشید
امضاء sasanu

سپاس شده توسط pasokhgoo
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان