زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۱۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر فونت قالب
۸-۶-۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ صبح
ارسال: #1
Shocked تغییر فونت قالب
با سلام
من یه قالب از شرکت zootemplet به اسم zt-dian رو نصب کردم این قالب از وب فونت های گوگل برای نمایش فونت هااستفاده میکنه
همونطور که میدونید گوگل فونت های فارسی زیادی نداره حالا 2 تا سوال دارم
سوال اول: گوگل جدیدا دو فونت Droid Arabic Naskh و Droid Arabic kufi رو که با فارسی هم هماهنگ هستن ارائه داده ولی من وقتی توی تنظیمات قالبم دنبال این دو فونت میگردم اونها رو پیدا نمیکنم حالا چطور باید این دو فونت رو به مجموعه فونت های قالبم اضافه کنم؟

سوال دوم: چطور میتونم این دو فونت رو توی قالبم نشون بدم (اخه یکم فرم کد نویسی این قالب های شرکتی پیچیده است نتونستم پیدا کنم کد ها رو لطفا دقیق و واضح توضیح بدید)

سوال سوم: حالا اگر نشد این دو تا فونت رو اضافه کنم چجوری فونت هامو تغییر بدم اخه العان فقط فونت اریل هست؟

لینک پیش نمایش: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک دانلود: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا به بهترین و قابل فهم ترین نحو جواب سوالاتمو بدیدInlove
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ عصر
ارسال: #2
RE: تغییر فونت قالب
درود بر شما
اگر فونت مورد نظر شما در لیست فونت های گوگل نیست با اضافه کردن نام فونت ها به آن مشکل اول حل می شود
برای این کار باید در قالب خود به دنبال googleFonts باشید و آنرا ویرایش و نام فونت جدید را در آن وارد کنید

بعد از اضافه کردن فونت به فونت های گوگل، هر جا که خواستید می توانید فونت را تغییر دهید برای این کار بهتر است از فایرباگ در فایرفاکس استفاده کنید و نتیجه را بهتر ببینید

شما به روش اضافه کردن فونت به طور مستقیم هم می توانید هر نوع فونت که مد نظر است را در هاست خود آپلود و از آن استفاده کنید
برای این کار بهتر است "اضافه کردن فونت مورد نظر به سایت" را در انجمن جستجو کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان