زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۱۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب افزونه ها در هاست
۲-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ عصر
ارسال: #1
نصب افزونه ها در هاست
سلام من سایتم رو روی هاست قرار دادم الان از قسمت مدیریت سایتم می خوام افزونه نصب کنم ولی اصلا هیچ افزونه ایی نصب نمی شه می شه راهنمایی کنید از جوملا 2/5 استفاده کردم ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #2
نصب افزونه ها در هاست
سلام
عکسی چیزی قرار بدید تا بهتر راهنمایی بشید
امضاء crystali
امام صادق(ع)

مَن أحَبَّ أَن یَعلَمَ أقبَلت صَلاتُه أَم لَم تَقَبَّل فَلیُنظُر هَل مَنَعتَه صَلاتُه عَنِ الفَحشاءِ و المُنکَر فَبِقدرِ ما منَعتَه قُبِلَت مِنه

هرکس دوست دارد بداند نمازش قبول شده یا نه، ببیند که آیا نمازش او را از گناه و زشتی باز داشته یا نه؟ پس به هر قدر که نمازش او را از گناه باز داشته به همان اندازه نمازش قبول شده است.

بحار الانوار، ج82 ص 198

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ عصر
ارسال: #3
نصب افزونه ها در هاست
می خوام بدونم چطور می تونم افزونه های دلخواه رو نصب کنم بعد از انتقال سایت دیگه هیچ افزونه ایی رو نمی تونم نصب کنم مسیر نصب رو توضیح بدید ممنون عکس مربوطه رو می زارم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

۲-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ عصر
ارسال: #4
نصب افزونه ها در هاست
شما احتمال زیاد در فایل کانفیگریشن مسیر پوشه log و tmp رو درست وارد نکردید
امضاء mrt69
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۶-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۳۹ عصر
ارسال: #5
نصب افزونه ها در هاست
سلام ممنون از راهنماییتون ولی من به طریقی که در لوکال نصب می کردم از طریق فایل بسته نصب کردم اگه روش دیگه ایی داره ممنون می شم راهنمایی کنید
۶-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۲۹ عصر
ارسال: #6
نصب افزونه ها در هاست
دوست عزیز پوشه های log و tmp شما باید یه بررسی روشون انجام بدید
نگاهی به این بنداز

شما اول سطح دسترسی ها برای نصب افزونه ها رو روی 777قرار بدید ببینم نصب میشه یا نه
امضاء crystali
امام صادق(ع)

مَن أحَبَّ أَن یَعلَمَ أقبَلت صَلاتُه أَم لَم تَقَبَّل فَلیُنظُر هَل مَنَعتَه صَلاتُه عَنِ الفَحشاءِ و المُنکَر فَبِقدرِ ما منَعتَه قُبِلَت مِنه

هرکس دوست دارد بداند نمازش قبول شده یا نه، ببیند که آیا نمازش او را از گناه و زشتی باز داشته یا نه؟ پس به هر قدر که نمازش او را از گناه باز داشته به همان اندازه نمازش قبول شده است.

بحار الانوار، ج82 ص 198

سپاس شده توسط sasanu
۶-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ عصر
ارسال: #7
نصب افزونه ها در هاست
همونطور که دوستان گفتند باید دسترسی پوشه های log و tmp رو بررسی کنید
در اکثر موارد بعد از انتقال به هاست یا تغییر هاست این مشکل برای عدم دسترسی پوشه ها اتفاق میافته
در صورتیکه شما دسترسی رو تغییر دادید ولی مشکل برطرف نشد
باید از طریق مدیریت هاست برای شما دسترسی ها بررسی و اصلاح بشه
شما با پشتیبانی هاست تماس بگیرید (تیکت بزنید)
و ازشون درخواست کنید دسترسی این دو پوشه رو براتون ویرایش کنند
امضاء sasanu

سپاس شده توسط محمدسلیمانی
۸-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ صبح
ارسال: #8
نصب افزونه ها در هاست
در تکمیل راهنمایی دوستان برای جابه جایی فایل به سایت باید تنظیمات ftp رو درست وارد کنید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان