زمان کنونی: ۲۰-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۴۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل سایز در آپلود فایل ها در جوم شاپینگ
۹-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ عصر
ارسال: #1
با سلام

هر کدام از محصولاتم که برای دانلود میباشد و یک فایل صوتی است در جوم شاپینگ حدودا بین 60 تا 80 مگابایت و کل آنها نزدیک به 5 گیگ میباشد هاستی که خریداری کردم 6 گیگ است ولی وقتی خواستم هر کدام از محصولات رو آپلود کنم دیدم حجم مجاز برای آپلود 25 مگ برای هر فایل و 50 مگ برای کل فایلها است با پرس و جو به این نتیجه رسیدم که باید در فایل پی اچ پی اینی هاست این تغییر صورت گیرد که من به این قسمت دسترسی نداشتم و از مدیریت هاستم خواستم این کار رو برام انجام بده ولی آنها جواب دادند "در هاست های اشتراکی محدودیت آپلود توسط پی اچ پی محدود هست.
شما می توانید فایل ها را ازطریق اف تی پی یا بخش فایل منیجر سی پانل برای آپلود فایل های حجیم استفاده کنید" و حالا من چون اولین بار است با جوم شاپینگ کار میکنم و کلا اطلاعاتم هم خیلی بالا نیست میخواستم از دوستان خواهش کنم در این زمینه کمکم کنند..

خیلی متشکرم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ عصر
ارسال: #2
در فایل php.ini سرور
دو مقدار
post_max_size
و
upload_max_filesize
به ترتیب مربوط به حجم کل و حجم هر فایل هست که در جومشاپینگ می بینید
اما حتی اگر امکان تغییر رو هاست بهتون داده پیشنهاد می کنم یه جوری باهاش کنار بیاید
چون احتمالا اگر شما هم تغییرش بدید اونا دوباره خودشون به حالت اول برش می گردونن و کلا با هاستتون دچار مشکل میشید
۹-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۴۷ عصر
ارسال: #3
RE: مشکل سایز در آپلود فایل ها در جوم شاپینگ
ممنون از پاسختون به نظر شما بهترین کاری که من میتونم در این رابطه انجام بدم چیست؟
۹-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۰۶ عصر
ارسال: #4
میتونید یک فایل php.ini در روت هاستتون آپلود کنید و این تنظیمات رو بهش اضافه کنید و مقدار آپلود را بالا ببرید.
البته در این مورد هم پلاگین منتشر کردیم که شما میتونید تنظیمات php دلخواه را برای جوملا اعمال کنید مانند phpsettings و باید چک کنید ببینیدمیتونید توسط این پلاگین مشکل رو حل کنید.
نسخه جوملا 1.5 این پلاگین رو قبلا منتشر کردم و میتونید در لینک زیر دانلود کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای جوملا 2.5 هم افزونه تجاری زیر موجود است :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته من با جوم شاپینگ کار نکردم ولی اگر بتونید فایل رو از دایرکتوری انتخاب کنید میتونید بهمون روشی که هاستینگ گفته از طریق اف تی پی فایل هارو آپلود کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۰-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۵۸ صبح
ارسال: #5
افزونه دیگری هم دیدم که قبلا در انجمن منتشر و با جوملا 2.5 سازگار است که میتونید از تاپیک زیر دریافت کنید

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط سعید حمزه زاده
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان