زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۲۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ماژول نمایش مطالب سایت دقیقا شبیه این سایت
۲۱-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ صبح
ارسال: #1
درود

امروز رفته بودم سری به سایت شبکه Ti TV (طپش سابق) که مال علیرضا امیر قاسمی هست بزنم که دیدم این سایت هم داره از جوملا استفاده میکنه.

حالا من هم میخام دقیقا از ماژولی که در سایت اینا برای نمایش مطالب استفاده میکنند تو سایت خودم استفاده کنم. ممنون میشم ماژولی رو معرفی کنید که دقیقا همین طوری باشه. یعنی هر مطلب تو یه کادر جدا باشه و زیرش تیتر مطلب و یه توضیح کم و در پایان ادامه مطالب. برای روشن شدن موضوع هم آدرس سایت رو میذارم و هم عکسی از اون قسمت مورد نظر من

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان من خودم چندین ماژول استفاده کردم ولی هیچ کدوم هر مطلب رو جدا جدا تو یه کادر و باکس نشون نمیه. من بیشتر نظرم تو نشون دادن این چیزهایی که در بالا گفتم همه تو یه باکس هست که بالا عکس و در زیر هم تیتر خبر + توضیح مختصر + ادامه مطلب

ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ صبح
ارسال: #2
اینها از قالب آر تی متروپلیس استفاده کردند و از ماژول راک اسپروکت که جدیدا راکت تم منتشر کرده و شامل چند افزونه میشه مانند تب ساز و اسلایدر برای نمایش در صفحه اصلی استفاده کردند.
میتونید بسته نصبی قالب رو سرچ و دانلود کنید یا فقط از افزونه استفاده کنید
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Ayaz
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان