زمان کنونی: ۱۹-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۵۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرفتن اطلاعات ذخیره شده از یک پایگاه داده خاص
۱۵-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ عصر
ارسال: #1
Question گرفتن اطلاعات ذخیره شده از یک پایگاه داده خاص
سلام . من یک نرم افزاری دارم که به هاستم وصل هست و یک سری اطلاعات رو توی پایگاه داده هایی که براش توی هاستم درست کردم . ذخیره میکنه.
برای سایتم هم از جوملا استفاده میکنم.
میخواستم بدونم چجوری میتونم کاری کنم که اطلاعات مورد نظرم رو که توی اون پایگاه داده ها هست. رو توی یک بخش از سایتم نمایش بدم.

مثلا آیا ماژول یا پلاگین یا .... ای هست که بتونم اطلاعات یک پایگاه داده های دیگه ای که توی هاستم دارم رو توسط اون توی سایتم نمایش بدم ؟
یا اینکه مثلا اخرین تغییراتی که با پایگاه داده هام دادم توسط یک ماژول نمایش داده بشه.

راهش چیه ؟

اصلا عملی هست این کار ؟

درضمن از جوملا 2.5 استفاده میکنم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۵-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ عصر
ارسال: #2
والا باید اتصال با دیتابیس مورد نظر برقرار بشه، اطلاعات خونده بشه و نمایش داده بشه
تست نکردم ببینم میشه مثلا از طریق ماژول به دیتابیس جداگانه متصل شد یا خیر!

شما تست کنید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۵-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #3
برای این کار میتونم برات یه کد بنویسم که از دیتا بیس که داری ریپورت گیری کنه و بهت نمایش بده!!
امضاء gogerd
انسانهای بزرگ برای حل یک مشکل یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۶-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ صبح
ارسال: #4
خوب . مثلا نمیشه یک برنامه پی اچ پی بنویسم که با اون پایگاه داده ها ارتباط برقرار کنه ، بعد از طریق ماژول کاستوم اچ تی ام ال جوملا . اون اطلاعات رو نمایش بدم ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۶-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ عصر
ارسال: #5
شما میتونید در یک ماژول همون کدهایی که دوستمون مینویسند رو قرار بدید تا نمایش داده بشه
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان