زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۳۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسلایدر آکاردونی
۱۸-۲-۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ عصر
ارسال: #1
اسلایدر آکاردونی
سلا
دنبال اسلایدر آکاردونی هستم ! که قابلیت های زیر را داشته باشد
من می خواهم دو حالت داشته باشد
اسلایدر به صورت دستی کار کند یعنی کارکه روی اسلایدر رفت اسلایدر اکاردوئی باز شود !
در غیر این صورت مثلا من 5 نوع آیتم اکاردوئی دارم ! هر 5 تا به صورت چرخشی یا به هر صورت دیگر با هم باز شوند و تمامی محتوای داخل را نشان دهند !
یا
اینکه فقط چند متن را نشان دهد !
امیدوارم منظورم را رسانده باشم
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۹-۲-۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ عصر
ارسال: #2
اسلایدر آکاردونی
درود بر شما
ببینید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به کار شما می خورد
و یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط anzal
۲۲-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۱۳ صبح
ارسال: #3
اسلایدر آکاردونی
ممنون ! خوبن !
ولی من می خواهم هم زمان عکس ها با هم بچرخند و تصویر پشت سرش را نشان بدهد
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان