زمان کنونی: ۱۹-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۱۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گذاشتن پست ثابت در جوملا
۱-۳-۱۳۹۰, ۰۵:۳۸ صبح
ارسال: #1
گذاشتن پست ثابت در جوملا
با سلام و خسته نباشید من می خوام یه پست ثابت برای جوملام بزارم یا یه تابلو اعلانات مثل این سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا دوستان برای انجام این کار راهنمایی کنید
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱-۳-۱۳۹۰, ۰۵:۵۶ صبح
ارسال: #2
RE: گذاشتن پست ثابت در جوملا
سلام

برای این مظور در جوملا در صورتی که قالب شما موقعیتی مثل header یا baner یا top و ... داشته باشه ( اگه نداشت یه موقعیت در بالای مطالب بسازید ) شما میتوند در اون موقعیت با یک ماژول مطلب global news یا با ساخت یک ماژول دستی - هم عکس و هم مطلب خودتون رو منتشر کنید و به صورت ثابت قرار بدید
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۹-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ صبح
ارسال: #3
گذاشتن پست ثابت در جوملا
باسلام
چندتا از مطلبمو گذاشتم تو صفحه اول سایتم ولی هر مطلبیو که انتشار می کنم میره تو صفخات بعدی هر کاری می کنم درس نمیشه اگه کسی هست که بدونه باید چه کار کنم کمکم کنه ممنون میشم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۹-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۳۳ صبح
ارسال: #4
گذاشتن پست ثابت در جوملا
دوست عزیز سوالت رو توی مطلب جدید بپرس و آدرس سایتت رو هم بزار
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان