زمان کنونی: ۱۳-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۳۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب مجله
۱۲-۲-۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ صبح
ارسال: #1
قالب مجله
با سلام
من یه قالب برای مجله میخام که روی جوملا,2.5بدون مشکل نصب بشه با بکگراند مشکی وموقعیت ماژول زیاد فارسی هم باشه ن هرچی دانلود ونصب کردم مشکل داشته ارور fattalداره
یا مشکلات دیگه میشه لطفا لینک مناسب اگر دارین معرفی کنین
مرسی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ عصر
ارسال: #2
قالب مجله
انتخاب قالب سلیقه ای هست، قالب های زیادی هم موجوده میتونید در سایت های انگلیسی هم قالب های انگلیسی رو انتخاب بفرمایید براتون فارسیش میکنم

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Zhyar ، محمدسلیمانی ، parniyan
۱۳-۲-۱۳۹۲, ۰۸:۳۲ عصر
ارسال: #3
قالب مجله
سلام ممنون
فارسی سازی قالب هزینه ای که داره چقدره ؟الان من قالبی دارم که راست چین نیست ویا فونت نوشته هاش برخلاف دموی انگلیسیش خیلی کوچیکه چه مواردیو توی کدقالب باید دستکاری کنم تا درست بشه همه جایی که ltr داره rtl کنم ؟برای ترجمه قالب لینکشو اینجا بذارم
مرسی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۳-۲-۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ عصر
ارسال: #4
قالب مجله
میتونید از طریق پیام خصوصی در ازتباط باشید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Zhyar
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان