زمان کنونی: ۲۹-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۴۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی ماژول برای فیس بوک
۳۰-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۴۶ عصر
ارسال: #1
معرفی ماژول برای فیس بوک
با سلام

دوستان ماژولی برای نمایش پیچ فیس بوک در جوملا 1.5 چی معرفی میکنن که کاربر بتونه بهتر باهاش کار کنه

متشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ عصر
ارسال: #2
معرفی ماژول برای فیس بوک
افزونه در این مودر زیاد هست و چون این سایت در ایران مسدود شده به همین دلیل کم استفاده میشه اما در جوملای جهانی افزونه های رایگان و تجاری زیادی برای این منظور هست.
در بسته های نصبی وارز هم میتونید نسخه های تجاری برخی سایت ها رو پیدا کنید.

در لینک زیر نتایج جستجو فیس بوک در جوملای جهانی رو میتونید ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیشتر افزونه های جالب تجاریه.من رفتم چندتا ماژول رایگان تو جوملا جهانی براتون پیدا کنم یه یک ساعتی سرگرم دیدن افزونه های مختلف شدم.جوملا هم اعتیاد آور شده برای ما.
دوتا پلاگین جالب دیدم برای اینکه صفحه فیس بوک رو در سایت استفاده کنید و فکر میکنم هرجا بخواهید میتونید اضافه کنید مثلا در هرمطلب ولی تست نکردم.دوتا افزونه رو لینکش رو میزارم ولی توضیحات رو بخونید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۰-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ عصر
ارسال: #3
معرفی ماژول برای فیس بوک
ماژول زیر رو تست کنید فکر میکنم برای منظور شما خیلی مناسب باشه :

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sasanu
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان