زمان کنونی: ۲۵-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۵۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توضیحات سایت GTmetrics
۱۷-۱-۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ صبح
ارسال: #1
توضیحات سایت GTmetrics
سلام
از طریق یکی از تاپیک ها با این سایت آشنا شدم. دوستی هست وقت داشته باشه و کمکم کنه اشکالات گرفته شده توسط این سایت برطرف بشه ؟

آدرس سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء successful
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۷-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ صبح
ارسال: #2
توضیحات سایت GTmetrics
پیج اسپید گرید شما 65 وای اس لو گرید 70
مشکلات شما در پیج اسپید
Specify image dimensions
Combine images using CSS sprites
Leverage browser caching
Defer parsing of JavaScript
Optimize images
Minify CSS
Optimize the order of styles and scripts
Use efficient CSS selectors
Remove unused CSS
یعنی:
ابعاد تصاویر در فایل اچ تی ام ال تعیین نشده
از سی اس اس اسپریت برای تلفیق تصاویر استفاده نشده
صفحات شما به خوبی کش نمیشن کدهای خاصی هست که جستجو کنید در انجمن باید باشه در فایل اچ تی اکسس کپی باید بشه
عکس های شما بهینه نیست قبل از آپلود عکس اونها رو توسط نرمافزارهای گرافیکی بهینه کنید وحجم اضافی اونها رو بگیرید (نرم افزار xnvew یکی از هترین گزینه هارای اینکاره)
سی اس اس های شما کوچک سازی نشده
المنتهای غیر ضروری حذف نشده
برای نتیجه گیری سریع و بهود چندین گزینه از گزینه های بالا از افزونه های بهینه سازی جوملا استفاده کنید مانند jbetolo و jchoptimize در همین انجمن قابل دانلود هستند سرچ کنید
درصورت آشنایی کافی با سی اس اس میتونید کارهای این برنامه ها رو دستی انجام بدید
در صورت امکان از افزونه های cdn استفاده کنید سرعت و وای اسلو شما بالا خواهد رفت
المنتهای اضافی قالب رو به حداقل کاهش بدید تعداد کل المنتهای شما 92 تاست که بسیار بالاست و..
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط successful ، Reza Ganji ، sasano
۱۷-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۳۴ صبح
ارسال: #3
توضیحات سایت GTmetrics
واقعا ممنونم از لطفت Rose

چند سوال برام پیش اومده :
المنتهای اضافی قالب رو چگونه کاهش بدم ؟
.....
سرچی درباره ی افزونه های cdn انجام دادم اما چیز خاصی متوجه نشدم
.....
افزونه ی jchoptimize رو نصب و فعال کردم. ایا خودش اتومات کارهای بهینه سازی رو انجام میده ؟
.....
المنتهای غیرضروری رو چطور بشناسم و حذف کنم ؟
...........
css ها رو چطور کوچک سازی کنم ؟
.......
کدهای مربوط به کش شدن صفحات رو پیدا نکردم. آیا اسم خاصی دارن که سرچ کنم ؟
.......
تو جمله ی دوم گفتید : " از سی اس اس اسپریت برای تلفیق تصاویر استفاده نشده" = چطور ازش استفاده کنم ؟ راستی در افزونه ی jchoptimize یه بخش هست با عنوان : Enable sprite generator ؛ آیا منظور شما همین بخشه ؟ البته من غیر فعالش کردم چون قالب سایت رو بر عکس کرد
.......
سوال آخر اینکه : ابعاد تصاویر رو چطور در فایل html تعیین کنم ؟

ممنون از sasanu که امروز بسیار به من کمک کرد ؛ همچنین بقیه ی دوستان انجمن
امضاء successful
۱۷-۱-۱۳۹۲, ۰۳:۵۰ عصر
ارسال: #4
توضیحات سایت GTmetrics
درود بر شما
تا جایی که از تایپیک های شما در این انجمن یادم هست، قالب سایت شما کد شده است و احتمالا شما نمی توانید به راحتی بر روی آن کار کنید، مضاف بر اینکه ممکن است در روند کار خللی ایجاد شود و نتیجه معکوس بدهد.
پیشنهاد می کنم کا را به یکی از دوستان که آشنایی به سئو و سی اس اس دارند واگذار کنید و یا با مطالعه بیشتر به این کار اقدام کنید.
توصیه می کنم به قالب های رایگان که در همین انجمن هم موجود است توجه کنید و درصورت تمایل از آنها استفاده کنید، برای اطمینان از عملکرد آن قالب هم می توانید از سایت هایی که برای تست سرعت و کارایی موجود است استفاده کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط sasano ، امیررضا مرتضوی
۱۷-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ عصر
ارسال: #5
توضیحات سایت GTmetrics
تمامی فاکتور هایی که در جی تی متریکس عنوان میشه تک تکشون نیاز به آموزش و تجربه در زمینه طراحی و بهینه سازی سایت داره و از حوصله یک تاپیک و چند تا سوال و جواب خارجه
به نظر میاد شما هم اطلاعات چندانی در این زمینه ندارید
و کلا امکانش نیست که تمامی موارد رو در فروم یکی یکی توضیح داد و برطرف کرد
بنده خودم حدود دو سال هست روی جی تی متریکس کار میکنم هنوز چیزهای زیادی هست که باید یاد بگیرم
پیشنهاد میکنم از افزونه این کپسولا و یا سایت کلود فلار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استفاده کنید هم کار cdn رو انجام میدن و هم بهینه سازی سایت به صورت رایگان
مزایا این سرویس ها
اگر دچار حمله شدید به راحتی از سایت شما حفاظت میکنند و با سیستم های قدرتمند امنیتی تا درصد بالایی جلوی نفوذ وهک هکرها رو میگیرن
پیج اسپید و وای اسلو گرید شما در جی تی متریکس به رنک B یا A افزایش پیدا میکنه
علاوه بر تامین امنیت و جلو گیری از حمله هکرها و پشتیانی از سیستم پردازش ابری امکان مانیتورینگ و آنالیز سایت رو به راحتی در اختیار شما قرار میده امکانات جانبی هم وجود داره بررسی و مانیتورینگ آپتایم سایت شما، سرویس بکاپ و هشدار و...
یه معایبی هم داره در صورت تنظیم سطح امنیتی بالا شما به خوبی نمیتونید از سی پنل سایت استفاده کنید
تمامی محتوای سایت شما در اختیار کلود فلار قرار میگره اونها یک سیستم جستجوی هوشمند مطلب بر روی سایت شما اعمال میکنند که به صورت خودکار عمل میکنه در برخی موارد با ایستادن به وسیله موس بر روی مطالب نمایش داده میشه و به نوعی از محتوای سایت شما خوراک میگیره
شما برای آنالیز و آمار سایت باید وارد کلود فلار بشید
شما برای استفاده از این سرویس ها باید آدرس دی ان اس رو تغییر بدین
چند المنت برای لود آجاکسی سایت شما اختصاص داده میشه به همراه یک المنت تصویری که شما هیچ کنترلی بر روی اونها نخواهید داشت
درکل برای تازه واردان به عرصه و بمستری تجربه جالبی خواهد بود و مسلما مزایای اون از معایبش بیشتره و در برخی موارد لازم
این سرویس ها نسخه های حرفه ای هم دارند که با پرداخت شما میتونید سطح سرویس خودتون رو بالا ببرید و از خدماتی مثل ssl هم استفده کنید
امضاء sasanu

سپاس شده توسط mahan ، امیررضا مرتضوی ، successful
۱۷-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ عصر
ارسال: #6
توضیحات سایت GTmetrics
جناب بهرامی زاده همانطوری که قبلا در چند تاپیک خدمتتان عرض کرده بودم سایت شما باید از لحاظ CSS و قالب بهینه بشه تا نتیجه ی مطلوب بگیرید.لذا یا باید خودتان دست بکار شوید و حوصله خرج دهید و مشکلات را یک به یک برطرف نمایید و یا اینکه این کار را به دیگری واگذار کنید.
دوستان در این انجمن هر کاری که از دستشان بربیاید دریغ نخواهند کرد.
پایدار باشید.
امضاء امیررضا مرتضوی

سپاس شده توسط mahan ، successful
۱۹-۱-۱۳۹۲, ۰۵:۳۹ عصر
ارسال: #7
RE: توضیحات سایت GTmetrics
(۱۷-۱-۱۳۹۲ ۰۸:۵۶ عصر)sasanu نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهاد میکنم از افزونه یا سایت کلود فلار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استفاده کنید هم کار cdn رو انجام میدن و هم بهینه سازی سایت به صورت رایگان
سلام من از این سایتی که گفتید استفاده کردم ولی گاهی صفحه ای غیر از صفحه ی سایت من میاره که بعد از زدن ادامه می تونم سایتم و ببینم! این از چیه؟
امضاء eskafild
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان