زمان کنونی: ۲۸-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۲۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فوری فوری لود نشدن مطالب
۱۵-۱-۱۳۹۲, ۰۵:۱۲ عصر
ارسال: #1
فوری فوری لود نشدن مطالب
با سلام
چند هفته پیش سایت ما به مشکل برخورد مشکل این بود که مطالب بالا نمی اومد و فقط صفحه اصلی بالا میاد با یه پیغام ارور از دیتابیس و اس کیو ال
با هاست تماس گرفتیم و سایت رو از روی نسخه بکاپ بازیابی کردند درست شد
حالا بعداز چهار پنج روز دوباره سایت همونطوری شده و همون ارور رو میده به نظر شما مشکل کار کجاست؟
ارور

: Invalid argument supplied for foreach() in /homex/xxx/public_html/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 383
در حالیکه هیچ افزونه ای نصب نشده و کار خاص و یا دستکاری صورت ندادیم

آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول خطای بالایی رو میداد حالا دیگه هیچی بالا نمیاد و خطای عدم ارتیاط با اس کیو ال میده Database connection error (2): نمی توان به mysql وصل شد
ممکنه هک باشه؟
Blush
با سلام رمز mysql رو عوض کردم درست شد
به نظر شما چطور میشه خود به خود my sql قفل میشه
البته کاربران مشکوکی رو هم جدیدا آی پی شونو دیدم که صفحات مختلف سایت رو زیرو رو میکنن چند صد صفحه در روز
ممکنه مشکل امنیتی باشه؟
بهترین فکر الان به نظرتون چیه
هاستینگمون هم انقدر نا امن نبود امنیتش خوب بود تو این چند سالی که ازش سرویس گرفتیم این یکی دو هفته من نمیدونم چه اتفاقی افتاده
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۵-۱-۱۳۹۲, ۰۷:۰۴ عصر
ارسال: #2
فوری فوری لود نشدن مطالب
ممکنه سایت شما تحت حمله بوده باشه و کسی سعی در نفوذ داشته و اگر هاستینگ ایمن نبود هک شده بودید البته اگر این فرضیه درست باشه.
شما باید موارد ایمنی رو رعایت کنید.بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و حذف تگ های جوملا با افزونه بای بای جنریتور یکی از مهمترین کارهاست چون هکرها لینک های مشکل دار رو از طریق جستجو پیدا میکنند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط sasanu
۱۵-۱-۱۳۹۲, ۰۷:۵۱ عصر
ارسال: #3
RE: فوری فوری لود نشدن مطالب
تشکر فراوان آقای گنجی عزیز من از بای بای استفاده کردم و میکنم و فکر میکنم لینک هام سرچ فرندلی هم باشه و برای موتورهای جستجو بهینه (البته تا اونجا که خودم خبر دارم )
جدیدا افزونه extra watch رو هم استفاده کردم به نظر شما ممکنه این افزونه باگی چیزی داشته باشه ظاهرا کاملا سالم کار میکنه و مشکلی نداره
بنظرت چه کار کنم افزونه امنیتی خاصی نصب کنم (البته جی هک گارد هم نصبه) یا کار دیگه ؟
چون حسابی کلافم میکنه این وضعیت معلوم نیست کی دوباره مشکل پیش بیاد
Blush
امضاء sasanu

۱۶-۱-۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ صبح
ارسال: #4
یک راهکار میخام که جلو حملات احتمالی آینده و قفل شدن مای اس کیو ال رو بگیرم
پیشنهاد شما ؟
امضاء sasanu

۱۶-۱-۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ صبح
ارسال: #5
فوری فوری لود نشدن مطالب
هر افزونه ای ممکنه باگ داشته باشه دوست عزیز
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۶-۱-۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ صبح
ارسال: #6
بله ممکنه
مسئله اینجاست از بین چندین افزونه کدومش باگ داره
شما میتونی تشخیص بدی؟ فکر نکنم با حدس زدن بشه کاری کرد همه میدونن ممکنه هر افزونه ای حتی خود جوملا باگ داشته باشه من معمولا همیشه جوملا رو بروز کردم و..
این مسئله هم طوری نبوده که بعد از نصب افزونه خاصی به وجود اومده باشه و تا مدتی مشکلی نبوده وبه یکباره این مسایل برا سایت پیش اومده
به نظر شما چطور میشه حفره امنیتی رو پیدا کرد
در حال حاضر بهترین راه حل چیه؟
امضاء sasanu

سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۶-۱-۱۳۹۲, ۰۵:۱۵ عصر
ارسال: #7
فوری فوری لود نشدن مطالب
البته افزونه باگ دار در جوملا جهانی معرفی میشه
---
قانون3) کاربران میبایست در هنگام ارسال پیغام جدید و سوالات از عنوان مناسب و مربوط به سوال یا مشکل استفاده کنند و در صورت عدم رعایت اخطار خواهند گرفت.
مثال:به کار بردن کلماتی مانند کمک ، کمک فوری ، یکی کمکم کنه ، خیلی مهم ، فوری ، و کلمات شبیه جدا پرهیز کنید.

مچکرم
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

Ok
۱۶-۱-۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ عصر
ارسال: #8
بله ولی من چیزی درمورد باگ اکسترا واچ ندیدم وگزارش خاصی نبود
از راهنمایی دوستان متشکرم فعلا مشکلی ندارم
ودنبال یه امنیتی مناسبم بازم سپاس
امضاء sasanu

۱۶-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۲۵ عصر
ارسال: #9
فوری فوری لود نشدن مطالب
البته من چند وقت پیش سایتی رو معرفی کردم که توسط اون میتونستید درصورت حمله یا مشکوک شدن تمامی تغییرات در فایل های سایت خودتون رو چک کنید.نام سایت مای جوملا بود و فکر میکنم در انجمن آموزش های جوملا منتشر کرده بودم.
درکل اگر هکرها کلید کنند رو یه سایتی مشکل بشه درامان موند اما میشه با رعایت تمامی موارد امنیتی جلوی هکرهای معمولی رو گرفت.
جلوگیری از عدم دسترسی با لینک مستقیم به فایل ها توسط اچ تی اکسز
بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
تنظیم سطوح دسترسی فایل و فلدرها
نبودن پوشه های خالی در سایت و قرار دادن یک فایل ایندکس دات اچ تی ام ال خالی در تمامی پوشه هایی که این فایل رو ندارند.
و هر روش مناسب دیگر مانند استفاده کردن از پسوردهای مناسب و ایمن
اگر وقت بذاریم روش های عالی دیگری هم هستند مانند استفاده از افزونه اینکپسولا و...
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط sasanu ، mahan
۱۶-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۳۱ عصر
ارسال: #10
به این میگن جواب وکاربر مداری
سپاس
من رو اینکپسولا یه مدته دارم کار میکنم قبلا دانلودش کرده بودم اگه جواب بهم بده نصبش میکنم
بازم سپاس
امضاء sasanu

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان