زمان کنونی: ۲۶-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۵۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در دیتابیس هنگام انتقال بر روی سرور؟
۹-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۵۹ صبح
ارسال: #1
با سلام به تمامی دوستان

دوستان من سایتم روی لوکال به خوبی کار میکنه اما زمانی که که می خوام دیتابیس سایت ببرم روی سرور یه اروری میده من اطلاعات دیتابیس سایتم رو export کردم بعد که می خوام
بیارم رو سور import کنم یه اروری میده؟

--
-- Table structure for table `b1dy6_assets`
--
CREATE TABLE IF NOT EXISTS `b1dy6_assets` (`id` INT( 10 ) UNSIGNED NOT NULL AUTO_INCREMENT COMMENT 'Primary Key',
`parent_id` INT( 11 ) NOT NULL DEFAULT '0' COMMENT 'Nested set parent.',
`lft` INT( 11 ) NOT NULL DEFAULT '0' COMMENT 'Nested set lft.',
`rgt` INT( 11 ) NOT NULL DEFAULT '0' COMMENT 'Nested set rgt.',
`level` INT( 10 ) UNSIGNED NOT NULL COMMENT 'The cached level in the nested tree.',
`name` VARCHAR( 50 ) NOT NULL COMMENT 'The unique name for the asset.\n',
`title` VARCHAR( 100 ) NOT NULL COMMENT 'The descriptive title for the asset.',
`rules` VARCHAR( 5120 ) NOT NULL COMMENT 'JSON encoded access control.',
PRIMARY KEY ( `id` ) ,
UNIQUE KEY `idx_asset_name` ( `name` ) ,
KEY `idx_lft_rgt` ( `lft` , `rgt` ) ,
KEY `idx_parent_id` ( `parent_id` )

)ENGINE=INNODBDEFAULTCHARSET=utf8AUTO_INCREMENT=110;

در صورتی که تو لوکال به خوبی کار میکنه.

ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۰-۱-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ صبح
ارسال: #2
درود

جدول b1dy6_assets در دیتابیس شما موجود نیست
دیتابیس را که ایمپورت کردید جدول b1dy6_assets را دستی بسازیذ و مقادیر موجود در لوکال را در جدول وارد کنید

پایدار باشید
امضاء امیررضا مرتضوی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۰-۱-۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ صبح
ارسال: #3
دوست عزیز فقط از این جدول ایراد نمیگره من به صورت چندتا چندتا هم میبرم از بعضی ها
ایراد میگره واز بعضی جداول هم نه.
من حتی همین سایت رو با دیتابیس خام که نه افزونه ای و نه چیزی روی اون نصب شده باشه یه export گرفتم و وفتی می خواستم import کنم بازم ارور می داد

راستی آیا متفاوت بودن ورژن mysql و phpmyadmin با سرور میتونه دلیل این ارور باشه.؟

نسخه رو لوکال phpmyadmin 3.2.4

نسخه رو سرور phpmyadmin 3.5.7

------------------------------------------------
نسخه رو لوکال MySQL client version: 5.1.41

نسخه رو سرور MySQL: 5.5.28

درضمن من روی جوملا 3 کار میکنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۰-۱-۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ صبح
ارسال: #4
اکثر اوقات در هنگام انتقال جداول از لوکال به سرور با مشکل روبرو میشوید برای همین هست که خیلی ها پیشنهاد میکنند فقط روی لوکال تست کنید و برای ادامه کار مانند ارسال مطلب و خدمت رسانی به کاربرانتان روی سرور سایت را بالا بیاورید.
اما نکته ی دیگه ای هم که هست اینه که تفاوت ورژن باعث بروز همچین مشکلاتی میشه به طور مثال شما نمیتونید فایل ورد 2010 را با ورد 2003 باز کنید اما برعکس این قضیه امکان پذیره.
البته این که می فرمایید از بعضی ها ایراد نمیگیره و از بعضی ها ایراد میگیره واسه اینه که نمیشه این چندتا جدول خاص را از سرور مجازی (لوکال) به سرور اصلی انتقال داد زیرا در روند تشخیص کلید های اصلی جداول(primary key) مشکل ایجاد میشه.البته واسه بعضی از جداول خاص هست این قضیه.
امضاء امیررضا مرتضوی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان