زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۳:۴۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدیه پارس جوم پلاگین ثبت نام در گروه کاربری دلخواه Multi Profiles
۷-۱-۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۱-۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink هدیه پارس جوم پلاگین ثبت نام در گروه کاربری دلخواه Multi Profiles
Plugin Joomla 2.5

[تصویر:  1364331344_1_32424e17f3.gif]

درود
میخواستم برم مسافرت و چند روزی نیستم ولی تو ارشیو دیدم یه افزونه تجاری داریم که ممکنه بدرد خیلی از دوستان بخوره و برای همین گفتم اون رو منتشر کنم.
توسط این پلاگین میتوانید امکان ثبت نام کاربران را در گروه دلخواه ایجاد کنید مثلا یک سایت مدرسه دارید شما با این پلاگین میتونید اجازه بدید که کاربر در گروه دلخواه ثبت نام کند مثلا دانش آموز یا آموزگار یا والدین و....
در سایت هایی با موضوعات مختلف هم میتونید از این پلاگین استفاده کنید حالا در هر موضوعی که مد نظر شماست و میخواهید کاربران در آن گروه ها ثبت نام کنند.
این پلاگین رو 10 یورو قبلا به پیشنهاد مهندس پردل خریده بودم بعد از ارسال پست رفتم سایت سازنده رو دیدم که نسخه های جدیدتری منتشر کرده و ممکنه با آخرین نسخه جوملا مشکل داشته باشه اما باید تست کنید.
فایل راهنما درون بسته برای دانلود موجود است و میتونید مطالعه کنید البته به انگلیسی هست.

فایل‌(های) پیوست شده
plg_profilegroup1.1-unzip-first.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 159
اندازه 230.44 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، سعید حمزه زاده ، zaban26 ، محمدسلیمانی ، mal2moh ، امیررضا مرتضوی ، mking ، Zhyar ، rezaetemadi ، m3hdi ، memare-ahvaz ، صابرمحمدی
۸-۱-۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ صبح
ارسال: #2
خوب وقتی چنین چیزی ایجاد میشه مطمئنا افزونه ای هم برای ایجاد سطوح دسترسی به غیر از خود جوملا اماده شده اگه کسی سراغ داره ممنون میشم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۸-۱-۱۳۹۲, ۰۵:۵۰ صبح
ارسال: #3
دوست عزیز بارها و بارها عنوان شده که درخواست رو در پست جدید ارسال بفرمایید!
اما شما چندین بار این خطا رو مرتکب شده اید!
در صورت تکرار اخطار دریافت خواهید کرد
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۸-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ صبح
ارسال: #4
حق با شماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان