زمان کنونی: ۲۵-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۴۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سنگین شدن سایت (دیر لود شدن)
۲۸-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۲۳ عصر
ارسال: #1
با سلام دوستان عزیز
من یک سایت خبری دارم که الان حدود 10000 خبر درونش کار کردم و حجم دیتابیسش 80 مگابایته و خیلی دیر لود میشه و خیلی خیلی سنگین شده سایت راهی برای مقابله این مشکل بزرگ نیست ./

نسخه جوملا 1.5 هست

با تشکر فراوان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء bushehr
«اللهم عجل لولیک الفرج»
----------------------------------------------------------------------------------------
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمونه وب سایت های فعال
مرکز آگهی ایران

املاک دان

جهت مشاوره:
سامانه پیامکی
10006353
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۸-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ عصر
ارسال: #2
درود بر شما
از طرفندهای که برای افزایش سرعت موجود می باشند استفاده کنید (مثلا plg_lazyloadforjoomla)
و یا در قسمت: "مدیریت - تنظیمات کلی - سیستم - تنظیمات ذخیره ساز" ذخیره ساز را روشن کنید
و یا اگر از سی پنل استفاده می کنید در قسمت Software/Services قسمت Optimize Website را فعال کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
۲۸-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۴۶ عصر
ارسال: #3
دوست عزیز من باز کردم خوب باز شد!!!

موفق باشید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۸-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ عصر
ارسال: #4
درود

دوستان عزیز این سایت روی سرور ایران هست و قبلا در زیر 10 ثانیه باز میشد والان اینطور شده و در ضمن الان داشتم خبرها حذف می کردم و الا حدود 5000 خبر درونش هست./
امضاء bushehr
«اللهم عجل لولیک الفرج»
----------------------------------------------------------------------------------------

نمونه وب سایت های فعال
مرکز آگهی ایران

املاک دان

جهت مشاوره:
سامانه پیامکی
10006353
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان