زمان کنونی: ۲۶-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۵۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویرایش یک قالب
۲۸-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ صبح
ارسال: #1
ویرایش یک قالب
با سلام خدمت دوستان و سروران گرامی
حدود سه یا چهار سال هست که هر مشکلی که توی طراحی با جوملا بر میخورم به وب سایت شما مراجعه میکنم و خیلی زود جواب خودم رو در سرچ میگیرم که از این بابت باید بهتون بعنوان یکی از بهترین وب سایتهایی که در زمینه جوملا هست تبریک ، خسته نباشید و یک خدا قوت بگویم
خوب بنده یک سری مشکلات با جوملا داشتم که البته پس از سرچ به نتیجه نرسیدم که میخواستم از اساتید خواهش کنم اگر چنانچه بصورت رایگان داکیومنت یا آموزشی هست که کامل یاد بدهد به من معرفی کنن در غیر این صورت با پرداخت هزینه سفارش من انجام بشود
1- من یک پخش کننده ویدئو میخواستم با این امکان که هر ویدئویی که در سایت قرار بگیرد قبل از اجرای آن ویدئو تیزر تبلیغاتی من اجرا شود و خود به خود فایل مربوطه اجرا شود
2- من میخواستم یک ماژول یا کامپوننت داشته باشم که کاربرانم در فیلدی آدرس ایمیل خود را وارد کنند روبروی آن فیلد یک منوی کشویی یا تیک خور باشد که بازدید کننده انتخاب کند که در خبر نامه فقط از کدوم بخش ها مطلب برایش ارسال شود و این سیستم خبرنامه بصورت روزانه و هفتگی ایمیل برای مخاتب من ارسال کند
3- من روی یک قالب کار میکنم بنام
اس جی نیوز که ساخت شرکت اسمارت ادانس هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخواستم قدری روی پوزیشن هایش کار کنم قدری ساختارش رو تغییر بدهم اون جوری که خودم میخواهم کاستمایزش کنم

میخواستم از دوستان حاضر برای بنده یک براورد قیمت و هزینه کنید
اگر لازم هست لینک دمویی که من تا بحال طراحی کردم رو براتون بفرستم
و مدت زمان رو هم بهم

با تشکر از شما
منتظر هستم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۸-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۱۲ عصر
ارسال: #2
ویرایش یک قالب
با سلام و خسته نباشید خدمت شما کاربر عزیز
در انجمن کلیه دوستان حتی کاربران عادی بدون هیچگونه توقعی زحمت میکشند و تا حدی که اطلاعات دارند راهنمایی میکنند، از قدردانی شما نیز متشکریم

در مورد مشکلاتتون باید عرض کنم کامپوننت های زیادی برای عضویت در خبرنامه وجود داره که اکثر اونها هم امکان انتخاب بخش خبرنامه خاص رو دارند

آموزش های رایگان زیادی هم در مورد افزودن موقعیت جدید و یا شرطی سازی موقعیت های قالب وجود داره و بارها در این مورد بحث شده میتونید با جستجو به نتیجه برسید، البته در نظر داشته باشید باید به زبان php نیز آشنایی داشته باشید

در مورد پخش کننده ویدیو من چنین چیزی رو که شما فرمودید در سایتی مثل آپارات دیدم که ابتدا تیزر پخش میشه بعد کلیپ اجرا میشه، اما در کامپوننت های ویدیو چنین چیزی رو ندیدم و فکر میکنم بحث پخش تیزر مربوط بشه به پخش کننده ای که در کامپوننت استفاده میشه
برای مثال کامپوننت اشتراک سازی ویدیو allvideoshare امکان انتخاب پخش کننده رو داره

موفق باشید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Zhyar ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان