زمان کنونی: ۲۳-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۴۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی حرفه ای rs form
۱۰-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۳۵ عصر
ارسال: #1
طراحی حرفه ای rs form
سلام دوستان
من یه فرم 4 صفحه ای با rs form درست کردم و میخواهم در صفحه سوم افراد تحت تکفل متقاضی رو در یافت کنم
حالا میخواستم ببینم میشه وقتی از کاربر میپرسه چند نفر تحت تکفل هستند ، در همان صفحه به تعداد نفرات فرم تکمیلی باز کنه؟
مثلا اگر کسی کفالت 2 نفر را بر عهده داشت با انتخاب عدد 2 به تعداد نفرات اطلاعات شخصی آنها اعم از نام و نام خانوادگی و شماره ملی افراد را دریافت کنه؟
ممنون میشم اگر کسی بتونه کمکم کنه
با سپاس از همه دوستان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۴۱ صبح
ارسال: #2
طراحی حرفه ای rs form
سلام این به دردت میخوره...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۲-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۱۴ عصر
ارسال: #3
طراحی حرفه ای rs form
سلام جناب سلیمانی
اول ممنون از اینکه پیام من رو چک کردین
دوم اینکه منظور من دراپ داون نبود
بلکه منظورم این بود من یه فرم کفالت دارم که کاربران باید اون را پر کنند و چون نمیدونیم که هر نفر چند کفیل داره ، تعداد فرمهای ساخته شده نا معتبر یا نا هماهنگه
مثلا اگر کسی 2 نفر تحت تکفل این آقا باشن باید 2 تا مینی فرم در یه فرم بزرگ پر کنه
و اگر کسی 5 نفر تحت تکفل داشته باشه پس باید 5 تا مینی فرم در یک فرم بزرگ پر بکنه
حالا بنده برای اینکه بتونم روی مینی فرم ها مدیریت کنم باید فرم را جوری طراحی کنم که هر کسی پس از انتخاب تعداد افراد بتونه به تعداد انتخاب شده مینی فرم برایش باز شود تا بتونه آنها را پر کنه
همین
ممنون میشم اگر پاسخ من رو بدین
مجددا از پیگیری تون ممنونم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۱۲-۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #4
طراحی حرفه ای rs form
سلام مثل آموزش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از فیلدهای مخفی شونده استفاده کنید مثلا اگر از لیست 2 را انتخاب کرد شش فیلد نشون داده بشه
مثال:
نام 1:&&&&& جنسیت:&&&&&&&& شماره شناسنامه:&&&&&&&&&&
نام 2:&&&&& جنسیت:&&&&&&&& شماره شناسنامه:&&&&&&&&&&
در واقع این فیلدها در خروجی همیشه وجود دارند ولی به کاربر نشون داده نمیشن
امیدوارم تونسته باشم منظورم و منتقل کرده باشم
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان