زمان کنونی: ۲۰-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۳۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه طراح سایت کجا تبلیغ کنه و مطرح بشه؟
۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ صبح
ارسال: #1
سلام دوستای عزیزم
بهترین ایده رو میخوام راجع به اینکه یک طراح وب سایت و برنامه نویس کجا تبلیغ کنه؟ چجوری ؟ (چه در سطح اینترنت و چه در دنیای واقعی)
سوالم خیلی کلیه ولی سعی کنید تخصصی جواب بدید !

مثلا اگه در سطح اینترنته ،کدوم سایت ها ؟ بنر یا متن یا پست یا....؟ معرفی خود در انجمن ها ..... و...

ممنون میشم دوستان همکار هم نظر بدن و بهترین هایی که خودشون هم نتیجه گرفتنو بگن.بنظرم این پست بدرد خیلی های دیگه هم بخوره .ممنون منتظرمااا !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۵۶ صبح
ارسال: #2
ببینید راه های زیادی هست !
میشه از همین انجمن شروع کرد یا سایت های اجتماعی یا سایت های تبلیغاتی و یا روزنامه ها و....
چطور از انجمن ها استفاده کنید ؟
در انجمن ها ارسال تاپیک های تبلیغاتی ممنوع است ولی میتونید در انجمن هایی که برای امضا کاربران محدودیت ایجاد نمیکنند فعالیت کنید و در امضا خود تبلیغات سایت خود را قرار دهید مانند بسیاری از دوستان و حتی در انجمن ها هم اگر کارتون خوب باشه سفارش هم بهتون میخوره که انجام بدید مانند طراحی قالب و بهینه سازی سایت و غیره
سایتتون هم آماده کنید و مطالب مفیدی قرار دهید تا کسانی که نیاز به طراحی سایت دارند از طریق موتورهای جستجو به سایت شما هدایت شوند.
بیشتر دوستانی که سفارشات زیادی میگیرند دارای ارتباط قوی هستند و با افراد مختلف ارتباط دارند
بهرحال از همه روش ها میتونید استفاده کنید.من هم در پارس جوم محدودیت تبلیغات در امضا و قرار دادن بنر رو برداشتم تا دوستان بتونند استفاده کنند در این صورت کسانی که زیاد فعالیت میکنند بیشتر در دید هستند.الان شما میتونید یک بنر یا عکس با حجم زیر 110 کیلوبایت در امضا قرار دهید و خدمات خود را معرفی کنید.
میتونید برید تو تمام سایت های تبلیغاتی از امکان تبلیغ رایگانشون استفاده کنید.
بهرحال باید تجربه هم کسب کنید و بعد از مدتی راهکار دستتون میاد.
البته من شخصا در این زمینه زیاد فعالیت نمیکنم چون وقت و فرصت کافی ندارم و کارهای طراحی وب رو به آقای عمرانی انجام میدهند
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، Pourdaryaei ، Zhyar ، mahan ، marjijak
۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۵۸ صبح
ارسال: #3
نمیدونم شما بودید که قبلا سوال در مورد همین پرسیدید یا کاربر دیگری بود.
در کل تبلیغ بستگی که موقعیت شغلی شما دارد .
مثلا شما کالایی دارید که میخواهید در سطح شهر خود تبلیغ کنید که باید در همان مکان باشد مثلا تراکت ، آگهی و ...
اگر در کل کشور باشه که میتوان از ایمیل، پیامک ، استفاده کنید.
در مورد چه سایتی و چه بنری
باید بگویم که در سایتهایی که بازدید کننده زیادی دارند و همانند موضوع فعالیت شما می باشند
مثلا نرید به یک سایت که برای فروش گل بخاطر بالا بودن بازدید تبلیغ بدید در صورتی که کار شما فروش هاستینگ و ...
در مورد نوع بنر هم باید بصورت gif باشه فلش خوبه ولی بعضی از کاربران فلش پلیر نصب ندارند و نمیتوانند تبلیغ شما رو ببینن.
اگر در انجمن عضو هستید در امضا قرار دهید.
در چت رم ها حضور پیدا کنید.و مطرح کنید.
پیامک انبوه ارسال کنید (نه پشت سر هم)
ایمیل با عنوان های مختلف استفاده کنید.
اگر هم به دنبال بازدهی بالا هستید در گوگل و دیگر موتورهای جستجو تبلیغ کنید.
سئو هم بی تاثیر نیست
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Zhyar ، marjijak
۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ صبح
ارسال: #4
انگلیسی ها برای شروع کارشون از درآمد یا سرمایه شون 90 درصد رو بابت تبلیغات خرج میکنند و نتیجه کارشون رو میگیرند

شما میتونید تبلیغات رو توی روزنامه های محلی و کشوری بزنید
از بیلبوردهای خیابونها استفاده کنید
مجله های تخصصی مثل نت ، کاوش و غیره استفاده کنید
وبسایت خود شما هم خیلی تاثیر در جذب بیننده و مشتری داره
هرچی کلاس تبلیغات بالاتر باشه مشتری بیشتر اهمیت میده ؛ من خودم همیشه اس ام اسها رو نخونده پاک میکنم ولی مجلات رو بیشتر دقت میکنم
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Zhyar ، marjijak
۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۴۵ صبح
ارسال: #5
تجربه شخصی خودم رو خدمتتون عرض میکنم:
تبلیغات در سطح استان
ارسال پیامک کشوری
فعالیت در سایت های پشتیبانی نظیر پارس جوم و ...
ارائه خدمات ویژه و با تخفیفات استثنایی

پایدار باشید
امضاء امیررضا مرتضوی

سپاس شده توسط marjijak
۵-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ عصر
ارسال: #6
با تشکر از نظرات مفیدتون دوستای گلم
ولی یه نکته. خیلییا دیدم از طریق تبلیغ تو سایت های پر بازدید و مرتبط نتیجه نگرفتن !!
تبلیغات ایمیلی و اس ام اسی هم به قول دوست خوبمون نخونده پاک میکنن یا زیاد اعتماد نمیکنن!
تبلیغ گوگل عالیه که الان فیلتره ولی یکاری میشه کرد اینکه تو همون پایین تبلیغ ذکر کنیم آدرس را دستی وارد کنید ! که هم بازدید بگیریم هم پولمون کم نشه !!

که البته زایس ولی خب یه فکریه !

آقای گنجی با گزینه ی امضا و فعالیت موافقم خیلی موثره .ممنون

مجله و روزنامه بنظرم خخیییلی تاثیر گذار باشه !

ولی بنظرم تبلیغ باید یجوری باشه که ی شخصی مثل بابای من اگه شرکت یا کارخونه بزنه که اصن نمیدونه انجمن چیه امضا چیه و تو سطح اینترنت حضور نداره !
باید یجوری باشه که شرکتا راحت پیدامون کنن و راهش همون روزنامه و اس ام اسه
چون بیشتر دنبال مشتری هایی که شرکت هستن مثلا شرکتای عمرانی معماری و مهندسی
اینا هم پول خوبی میدن هم دردسر کار کردن با اینا کمتره !
دیروز طرف تو انجمن پیدا کرده مارو میگه یه سایت خبری میخوایم یه لیست طوووولانی امکانات داده آخرشم نوشته سرور مجازی هم بشه سئو حرفه ای هم کار بشه امنیتم کاربشه
گفتم چقدر میخواین هزینه کنید ؟ میگه 300 تومن !!!!!!!!!!
البته استثنا وجود داره ولی خب بنظرم شرکتا و موسسه ها مشتری های بهتری باشن
ممنون ا همه .شرمنده طولانی شد!
کسی از روزنامه نتیجه مثبت گرفته ؟
۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ صبح
ارسال: #7
بله پیک های تبلیغاتی خیلی موثره
البته هزینه داره.من خودم کانون آگهی و تبلیغات دارم واسه همین زیاد هزینه نداره برام.
اما موثر ترین راه در سطح استان مورد نظر ، تبلیغات روزنامه ای و پیک های تبلیغاتی است و همچنین پنل های پیامک

پایدار باشید
امضاء امیررضا مرتضوی

سپاس شده توسط marjijak
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان