زمان کنونی: ۲۵-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۳۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من از مدیریت ماژولها منوی اصلی را حذف کرده ام
۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ صبح
ارسال: #1
با سلام
من دادم برام جوملا نصب کنن چون خودم بیشتر از وبلاگ بلد نیستم و فقط همان کارهای عادی وبلاگ را کار کرده ام.
بعد ازنصب وقتی که سایتو باز میکردم همان اطلاعات پیش فرض قالب امیر کبیر میامد.
گشتم و چن تا قالب پیدا کنم و کامپونت و ماژول که تعاریفشو یاد گرفتم تو این انجمن.قالبها رو نصب کردم و به پیش فرض تغییر دادم اما مانند وبلاگ نبود یعنی حتی جای منوی اولیه هم مشخص نبود.
برا همین دنبال تغییر محتوا و تغییر منو ها بودم که رسیدم به آموزشهای آقای طالبی که همزمان با ماهنامه دیجیتال قرار میداد.

اما تو قسمت ایجاد منوی"مجموع بلاگ" وقتی ایجاد کردم بقیه منوها تو صفحه اصلی سایت غیر فعال شدند و فقط در حد یک نوشته بودند.و همون منو مجموع وبلاگ که "اخبار علمی"گفته بودند رو منوهای دیگه میفتاد و اونجوری که قرار بود از آب در نیامد.
تازه از مدیریت ماژولها منوی اصلی را حذف کرده ام و نمی دانم چکار کنم؟؟
گشتم دنبال اینکه برگردوندم به حالت پیش فرض قالب امیر کبیر دیدم مطلبی نیست.
خواستم کمک کنید تا بتونم از سایت استفاده کنم.
البته حالا از خیر کامپونتهای انجمن و فروشگاه و ماژول پرداخت بابت فروش اطلاعات گذشتم،چون اینها که رایگان واسه فارسی نیست و منم تو این یه هفته توی انجمن های جوملا وقتی نظرات دوستان استفاده کننده را خواندم ،اونا هم دلخوشی نداشتند به خاطر ایرادات این افزونه ها.
نیاز فعلی بنده یه قالب ساده هست که بنابه آموزشهای آقای طالبی بتونم منو و مجموعه برای خودم تعریف کنم و نوشتن ها رو شروع کنم.
در ضمن علیرغم اینکه 8 مطلب ویژه قرار داده بودم 4 تا بیشتر نمایش نمی داد.
خلاصه که نتونستم یه قالب رو راحت مثل قالب وبلاگ تعویض کنم و کار کنم باهاش.
ممنون از راهنماییهاتون مخصوصا جناب طالبی که تا اینجا هر چی یاد گرفتم به لطف همان آموزشهایی هست که ایشان بی چشم داشت منتظر کرده اند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۰۱ صبح
ارسال: #2
سلام
ببینید دوست عزیز
وب سایت با وبلاگ کلی فرق داره
تو وبلاگ همه چی بر پایه یک اسکریپت
سر عت و کیفیت بماند
و دیگر اینکه جوملا یکی از بهترین اسکریپت های رایگان هست شک نکنید
شما باید یک آموزش مقدماتی بخونید که تو نت درباره جوملا هست
بعد بروید یک بسته آسان نصب بگیرید آپلود کنید تو هاست بعد نصب کنید و در هنگام نصب قسمت آخر نصب اطلاعات نمونه را کلیک کنید تا نصب شود
بعد ببنید به چه صورت مطالب ،ماژول، منو،کامپوننت و ... قرار گرفته بهترین راه همین هست تو نت هم کلی از این قالب ها هست طبق سلیقه نصب کنید
بهتره رایگان رو بگیرید شاید نال شده مشکل داشته باشند.
یخورده صبرو باشید همه چی رو یاد خواهید گرفت.
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط blue ، Zhyar ، Reza Ganji
۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ صبح
ارسال: #3
سلام آقای محمد جانی
ممنون از عنایتتان
آوزش مقدماتی داشتم نوشته آقای طالبی را کار میکردم که نصفه موندم
بسته آسان نصب؟جوملا؟الان اینی که نصب شده رو چکارش کنم؟
همه تلاشم این بود که بگردم و جوابامو از نوشته های قبلی پیدا کنم اما تو این یه هفته به هیچ مطلب مناسب و قابل فهمی نرسیدم.یه قالبهایی هست که میگن مثل جوملا نصب کنید حالا چه جوری؟حتما بهم حق می هید که بعضی مراحل برای من خیلی مشکل نر از جنابعالی که تجربه هایی بیشتر کسب کرده اید است،حتی دوست نداشتم و ندارم که وقت باقی دوستان حاضر رابگیرم،حتی ساده ترین مطلب مربوط به تعویض قالب و جایگزینی اونم جایی به وضوح توضییح داده نشده.
جسارت بنده را به بزرگواریتون ببخشید.
۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۵۲ صبح
ارسال: #4
نه خواهش میکنم همه ما ابتدا مثل شما بودیم
بسته آسان نصب چیست؟
بسته آسان نصب در حقیقت یک نوع بکاپ می باشد(به نظر خودم) ولی از جهاتی با بکاپ فرق دارد مثلا بعد از اکسترکت کردن در داخل هاست باید آن را مانند یک جوملا معمولی نصب کنید و همان طور که در پست اول گفتم در مرحله آخر نصب ، نصب اطلاعات نمونه را کلیک کنید تا قالب کامل نصب شود.
خوبی این روش با نصب دونه دونه افزونه ها و تنظیم آنها در این است که بعد از این کار یک وب سایت کامل در اختیار دارید کافیست تصاویر و مطالب خودتون را جایگزین مطالب از پیش نصب شده قرار دهید.
آن جوملا قبلی را حذف کنید (اگر بهش نیاز ندارید) اگر هم مطالبی قرار دادید می توانید از دیتا بیس بکاپ تهیه کنید و بعد از نصب بکاپ را برگردانید البته باید آموزش بکاپ گیری و ریستور کردن را بلد باشید.
اگر هم نیستید میتوانید از گوگل استفاده کنید مثلا
بکاپ گرفتن از دیتابیس در cpnel
بعد یک دیتا بیس ساخته و این قالب که به همراه جوملا می باشد را نصب کنید
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط blue ، Zhyar ، Reza Ganji
۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۳۵ صبح
ارسال: #5
درودبرشما
به نظر بنده وقت بذارید و کتاب آموزش جوملا 2.5 رو بخونید
باور کنید خیلی بهتون کمک خواهد کرد و از آزمایش و خطا کردن خیلی بهتره
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

Ok
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۰۴ عصر
ارسال: #6
من یک قالب نصب کرده ام به نام Magicgfxbluetheme ،و تنها کاری که کرده ام این بوده که به عنوان قالب پیش فرض سایت انتخاب کرده ام،اما الان به جای اینکه کل قالب نشان داده بشه با موقعیت های تعریف شده برای نمایش قالب،فقط 4 تا منو "خانه،آرشیو،درباره ما و منو اخبار" که آقای طالبی آموزش داده اند و من از روی آن تمرین منوها را ساخته ام ، نمایش داده می شود و لاغیرو وقتی در آدرس بار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/index.php?tp=1 را می نویسم فقط موقیعت های قالب atomic را میاره.من میخوام این مشکل عدم نمایش قالب معرفی شده را حل کنم.نمی توانم.در صورتی که موقع نصب قالب پیغام داده که استایل با موفقیت افزوده شد..
۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ عصر
ارسال: #7
درود بر شما
قالب جدید شما دارای موقعیت های متفاوت با قالب قبلی شما است، بنابراین باید ماژول ها و موارد دیگر را طبق موقعیت های این قالب تنظیم کنید.
برای نمایش موقعیت های قالب هم می توانید hc کد زیر استفاده کنید و موقعیت ها را ببینبد. اگر چیزی ظاهر نشد از قسمت "افزونه ها- مدیریت قالب - انتخابها - گزینه های مدیریت قالب ها - قالب - پیش نمایش موقعیت ماژول ها را فعال کنید و دوباره کد را وارد کنید.
http://yoursite/?tp=1

سوال جدید در تایپیک جدید!
شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط blue ، Reza Ganji
۱-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ عصر
ارسال: #8
مرسی جناب محمد پور
رو پیش نمایش قالب که کلیک میکنم میره یه صفحه سفید که تو آدرس بار این نوشته ها هست:
index.php/component/users/?view=login
۲-۱۲-۱۳۹۱, ۰۳:۲۸ صبح
ارسال: #9
توضیحاتتون زیاد بود و شامل چند مورد میشه
اما برای نمایش مطالب ویژه در صفحه اصلی باید منو صفحه اصلی رو برای ویرایش باز کنید و در سمت چپ در قسمت پارامترهای نمایش صفحه تعداد نمایش مطالب بلند رو هرچندتا که دوست دارید قرار دهید.
تمامی موارد شما با خوندن کتاب آموزش جوملا 1.5 و 2.5 قابل حل است.ممکن شما در سطوح دسترسی تغییراتی ایجاد کردید که برای دیدن پیش نمایش قالب باید با نام کاربری وارد شوید

پیشنهاد میکنم مشکلات خود را یکی یکی و در تاپیک های مجزا مطرح کنید تا دوستان به آنها پاسخ دهند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط mahan
۲-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۰۱ صبح
ارسال: #10
RE: من از مدیریت ماژولها منوی اصلی را حذف کرده ام
(۲-۱۲-۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
....
اما برای نمایش مطالب ویژه در صفحه اصلی باید منو صفحه اصلی رو برای ویرایش باز کنید و در سمت چپ در قسمت پارامترهای نمایش صفحه تعداد نمایش مطالب بلند رو هرچندتا که دوست دارید قرار دهید.
تمامی موارد شما با خوندن کتاب آموزش جوملا 1.5 و 2.5 قابل حل است.ممکن شما در سطوح دسترسی تغییراتی ایجاد کردید که برای دیدن پیش نمایش قالب باید با نام کاربری وارد شوید

پیشنهاد میکنم مشکلات خود را یکی یکی و در تاپیک های مجزا مطرح کنید تا دوستان به آنها پاسخ دهند.
جناب گنجی ممنون از عنایتتان
منم پیگیر مطالب کتاب جوملا2.5 هستم و دارم با همون یاد می گیرم.
در همین قسمتی که شما فرمودین"قسمت پارامترهای نمایش صفحه تعداد نمایش مطالب بلند رو هرچندتا که دوست دارید قرار دهید."تعدا نمایش مطالب بلند نیست و گزینه های زیر موجودن:
عنوان صفحه مرورگر
نمایش عنوان صفحه بلی خیر
عنوان صفحه
کلاس صفحه
تو کدوم یکی باس بنویسم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان