زمان کنونی: ۲۳-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۳۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل امنیتی -aklmn.com
۳۰-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ صبح
ارسال: #1
مشکل امنیتی -aklmn.com
سایتی برای کلاینت هام دارم که با نسخه 2.5 جوملا راه اندازی کردم

پس از مدتی اختلالی پیدا کرد که بعداز بررسی دیدم در .htaccess اطلاعاتی مخرب برای redirect به سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در اون تزریق شده بود.این باعث میشد من پیغام malware بودن سایت،توسط گوگل نمایش داده بشه و سایت با این پیغام روبرو بشه
با حذف این کدها از .htaccess سایت بالا میاد،اما بسیاری از اسکریپتها و استایل ها لود نمیشه
وقتی داخل سورس رو میبینم و روی آدرس بعضی اسکریپت ها و استایل ها کلیک میکنم،به آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میره،در حالی که آدرس دهی نسبی هست !
مثلا هر دو آدرس زیر،پس از کلیک شدن برروی آدرس هاشون(در View Source مرورگرها )،به آدرس بالا اشاره میشه
<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_sptab/assets/css/style7.css.php?id=127" type="text/css" />
<link rel="stylesheet" href="http://www.alkhadijah.com/modules/mod_djimageslider/assets/style.css" type="text/css" />

کسی اطلاع داره جطور این مشکل بوجود میاد و چطور حل میشه؟
یا باید یه نسخه دیگه نصب کنم

ممنون
منتظر پاسخ شما هستم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۱۱-۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ صبح
ارسال: #2
مشکل امنیتی -aklmn.com
لطفا آدرس سایتتون رو قرار بدید و اگر توضیح بیشتری دارید بفرمایید تا بررسی بشه.
آیا آدرس سایتتون این هست:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که موردی رو مشاهده نکردم از نفوذ به سایتتون
اما اگر لینکی هست که گویای این اتفاق هست بفرمایید.
امضاء امیررضا مرتضوی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان