زمان کنونی: ۲۴-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۴۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف لینک کد شده
۱۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ صبح
ارسال: #1
حذف لینک کد شده
سلام
من برای سایتم از یه قالب نال شده استفاده میکنم ... اگر این صفحه رو ببینید : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسکرول افقی داره ؛ انتهای اسکرول چندتا لینک اسپم سایتهای روسیه است ... متاسفانه لینکها رو کد شده تو قالب گذاشتن .. میشه فهمید چطوری باید برش دارم
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ عصر
ارسال: #2
حذف لینک کد شده
فایل template.css خط 60

#sj-br {
positionabsolute;
top0px;
left: -5500px;

به کد زیر تغییر بدید:

#sj-br {
positionabsolute;
top0px;
left: -5500px;
displaynone;

امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Reza Ganji
۱۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ عصر
ارسال: #3
حذف لینک کد شده
با اين روشي كه شما گفتيد لينك حذف نميشه درسته ؟ فقط اين اسكرول مخفي ميشه ، هنوز هم توسط روبات گوگل ايندكس ميشه . راه حل بهتري براي حذف لينك وجود نداره ‌؟ چون واقعا علافم كرده
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #4
حذف لینک کد شده
جناب پور دریایی گل، معمولا قالب های وارز این مشکل رو دارند و باید از داخل فایل های php حذف بشه

فایل کد شده رو قرار بدید شاید بتونم براتون حذف کنم

یا اگر در هاست هست، دسترسی بدید بصورت آنلاین بتونم ویرایش کنم و نتیجه رو ببینم

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Reza Ganji
۱۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ عصر
ارسال: #5
حذف لینک کد شده
بله اطلاع دارم كه قالب نال شده اين مشكل رو دارند ؛ ببينم ميتونم پيداش كنم نتونستم ميدم خدمتتون RoseRose
امضاء Pourdaryaei
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان