زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۱۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۱۲-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۵۲ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۷-۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #286
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
نقل قول: ارسال کننده mohi - امروز ۰۳:۵۵ عصر
سلام
فک کنم ورژن 48 تجاری باشه درسته؟
اونطور که تو خوده سایت ار اس فرم دیدم اپ دیت میشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله اپدیت میشه ولی لایسنس نیاز داره میتونید از یه جای مطمئن خرید کنید و اراس و به روز کنید تا این امکان براتون اضافه بشه

البته لایسنس فقط روی یک دامنه ست میشه و حداکثر نسخه ی ارائه شده 24 هست و برای رسیدن به نسخه های بالاتر باید اراس و به روز کنید که در اینصورت ورژن اراس به 31 میرسه

نقل قول: ارسال کننده mohi - امروز ۰۵:۲۶ عصر
یه سوال دیگه داشتم

من یه فرم دارم به اسم سفارش پروژه میخام این فرم تا زمانیکه کاربر ثبت نام نکرده و یا لاگین نکرده باز نشه و کاربر نتونه مشخصاتش رو وارد و پروژه رو بفرسته
چطوری میتونم این کارو بکنم؟
میشه راهنمایی کنید؟

برای این کار باید از افزونه های سطح دسترسی استفاده کنید
قبلا در این مورد زیاد تو انجمن بحث شده این پست و دنبال کنید به نتیجه میرسید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: ارسال کننده smrt - امروز ۰۶:۵۴ عصر
اگر در فرم دو باشیم و یک دکمه طراحی کنیم که به یکی از چکس باکس های فرم یک ارتباط داشته باشه و وقتی دکمه را زدیم وارد صفحه فرم یک بشه و یک مقادیر از فرم یک را انتخاب کنیم و وقتی به فرم 2 برگشتیم به جمع کل مان اضافه بشه و مقادیر انتخاب شده در فرم 2 درج بشه و وقتی ارسال میکنیم به مدیر سایت ارسال بشه

امکان برقراری ارتباط بین دوفرم نیست اما راه های ساده تر و کم دردسر تر هم وجود داره.
برای این مورد سه تا راهکار به نظرم میرسه بسته به نیازتون یکی رو استفاده کنید

1- از فرم چند صفحه ای استفاده کنید
2- از قابلیت مخفی شونده استفاده کنید
(یعنی با برقراری شرط که تیک خوردن چک باکس هست فیلدهای مورد نظر قابل نمایش بشن و بقیه ماجرا
3- در طرح بندی فرم میتونید کدها رو شرطی کنید که مثلا یک فرم در صفحه اول بعضی از فیلدها و در صفحه دوم بعضی دیگه نمایش داده بشن که کمی دردسر داره

و برای دوستی که میخواست از اراس برای فروشگاه استفاده کنه

اراس یک پلاگین تجاری برای این کار ارائه کرده و چون تجاری هست نمیتونم تو انجمن قرار بدم
اگر هنوز میخواید از این امکان استفاده کنید بگید در پیام خصوصی براتون ارسالش میکنم

چون من خودم اصلا با این پلاگین کار نکردم و به کارم هم نمیاد
یه شرط دارم:
اگر از پلاگین استفاده کردید و جوابگوی نیاز شما بود آموزش کار باهاش و در انجمن برای عموم قرار بدید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mohi
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
راه حل جدید - iman iman - ۱۷-۷-۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ عصر
سوال - takide - ۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ صبح
کامپوننت فرم ساز آر اس فرم -RSform - amirali - ۱۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ عصر
آناگ - anag - ۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ صبح
طراحی rsforms فرم به شکل زیر - yavadood - ۳۰-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ صبح
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۱۲-۷-۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ صبح
فیلد اجباری - remo330 - ۲۲-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ صبح
مشکل با پلاگین pdf در rsform - mohsen-73 - ۱۷-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ عصر
تعیین ظرفیت - saeedba - ۲-۸-۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ صبح
عدم ارسال اطلاعات به بانک - lordofaxe - ۹-۲-۱۳۹۵, ۰۴:۵۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان