زمان کنونی: ۴-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۰۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۱۷-۷-۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ عصر
ارسال: #49
راه حل جدید
(۱۳-۷-۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ عصر)iman iman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تشکر دوست عزیز

لطف می کنید این کار رو انجام بدید. لازمه که توضیح بدم که دقیقاً چه جور چیزی نیاز دارم. بنده یک فیلد رادیویی (بله و خیر ) که اگر بله انتخاب شد چندین فیلد ( حداقل 2 فیلد ) در زیر آن ظاهر شود و اگر خیر انتخاب شد هیچ فیلدی ظاهر نشود.
لطفاً در نظر داشته باشید آنچه برایم مهم است این است که بیش از یک فیلد ظاهر شود. در مورد ظاهر شدن یک فیلد پیش از این موفق بوده ام.
منتظر هستم برادرم.
.

با تشکر ولی دیگه به این چیزی که خواسته بودم نیازی ندارم. یک راه جایگزین پیدا کردم که فرم را در چند صفحه طراحی کنم و ابتدای هر صفحه مثلاً بنویسم "در صورتی که صاحب سایت یا وبلاگ هستید فرم زیر را تکمیل نمایید در غیر این صورت به صفحه بعد بروید " و مثلاً در صفحه بعد هم بنویسم " در صورتی که دارای مدرک دانشگاهی هستید فرم زیر را تکمیل نمایید در غیر این صورت به صفحه بعد بروید " و صفحات دیگر را همین طور از این نمونه که با این روش از گزینه های مخفی شونده بی نیاز می شویم

.
امضاء iman iman
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
امام صادق (ع) : اگر در زمان حضرت مهدی بودم، تمام عمرم خادم او می شدم

.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
راه حل جدید - iman iman - ۱۷-۷-۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ عصر
سوال - takide - ۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ صبح
کامپوننت فرم ساز آر اس فرم -RSform - amirali - ۱۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ عصر
آناگ - anag - ۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ صبح