زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۵۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۵-۱۰-۱۳۹۷, ۰۵:۴۷ صبح
ارسال: #1045
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام و روزتون بخیر

برای ثبت نام کاربران ما دو فرم برای کاربران عادی و تجاری توسط RSFORM ایجاد نمودیم
ایمیل هم به کاربر ارسال میشه ولی لینک فعالسازی ارسال نمیشه که کاربران تایید شده و به گروه کاربران جوملا در سایتمان اضافه شده تا قادر به ورود به حساب کاربریشان باشند :

اگر به طور معمول با جوملا ثبت نام کنم لینک زیر را میده که کاربران به جوملا اضافه میشن :
http://www./index.php?option...ba3832bc44

ولی با دستور global :{global:confirmation} در ایمیل کاربر در RSFORM لینک زیر رو میده که وضعیت کاربر در RSFORM تایید می شه ولی به کاربران سایت جوملا اضافه نشده و نمی تونن به حساب کاربریشون وارد بشن :

http:///index.php/fa/compone...40e41072d9

لازم به ذکر است joomla user registration هم به rsform افزوده و تنظیمات آن انجام شده !

1- برای اینکه چند فرم ثبت نام دارم (زیر مجموعه گروه ثبت نام جوملا )و کد فعالسازی حساب به ایمیل کاربر ارسال بشه که کاربران با ورود به ایمیلشان و تایید آن بتونن به حسابشون وارد بشن چه کار باید بکنم ؟

2- برای ثبت نام کاربران با پرداخت هزینه عضویت (بعد از تکمیل فرم و انتقال به درگاه زرین پال ، جومبانک ) چه کار باید بکنم که حسابشون بعد از پرداخت هزینه فعال بشه ؟

پیشاپیش از لطفتون سپاسگذارم و
اگر لطف کنید مراحل رو به طور تصوریری و با جزئیات کافی بگید کمک بسیاری به من نمودید .

مرسی
سیاحی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
راه حل جدید - iman iman - ۱۷-۷-۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ عصر
سوال - takide - ۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ صبح
کامپوننت فرم ساز آر اس فرم -RSform - amirali - ۱۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ عصر
آناگ - anag - ۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ صبح
طراحی rsforms فرم به شکل زیر - yavadood - ۳۰-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ صبح
فیلد اجباری - remo330 - ۲۲-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ صبح
مشکل با پلاگین pdf در rsform - mohsen-73 - ۱۷-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ عصر
تعیین ظرفیت - saeedba - ۲-۸-۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ صبح
عدم ارسال اطلاعات به بانک - lordofaxe - ۹-۲-۱۳۹۵, ۰۴:۵۱ عصر
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - رویال نیل - ۵-۱۰-۱۳۹۷ ۰۵:۴۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان