زمان کنونی: ۲۳-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۵۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی وب سایت حرم امام حسین (ع)
۱۶-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ عصر
ارسال: #37
RE: طراحی وب سایت حرم امام حسین (ع)
درباره حجم قبول دارم !‌
من فكر كنم عكس اسلايدر ها حجمش زياد است !‌
چون اصلا وقت نكردم حجم عكس ها را كم كنم !
درباره تلوزيون آنلاين هم اگر وسط صفحه بگذاريم خيلي بهتر است تا صفحه هاي ديگر ،‌البته حرف مهندس افشاري را قبول دارم !‌ با وجود قبول داشتن حرف ايشان اين حرف را مي زنم !
اما تا كي مي خواهيم به ديال آپ فكر كنيم !‌ بايد كم كم اسم ديال آپ را فراموش كنيم !
جناب آقاي سليماني من با اساتيد زيادي در اين چند روزه صحبت كردم !‌ ولي متاسفانه دوستان نظر خواستي نداشتند !‌ آخر حرفشان اين بود با خودت !
درباره محتواي سايت همه با صورت EXAMBEL است ،‌ و انشاالله زماني كه قرار است دمو جايگزين سايت اصلي شود !‌ محتوا ها تغيير مي كند !‌مثل اخبار ، اسلايدر و يك سري چيز هاي ديگر !‌
درباره رسمي شدن سايت قبول دارم !‌سايت بايد جلوه رسمي بيشتري به خود بگيرد !‌

اما يك مشكل ديگر اينكه از اول قرار بود سايت را آخر خرداد تحويل بدهم ،‌اما متاسفانه برنامه بهم خورد و فقط تا 15 ارديبهشت فرصت است !‌
ولي با اين وجود من نمي خواهم كار ماست مالي بشود !‌ و بايد تمام تلاش خودمان را انجام بدهيم كه انشاالله كار مناسب امام حسين (ع) باشد .
به نظر بنده اين افتخار بزرگي براي من و مخصوصا انجمن پارس جوم است .
و اميدوارم در اين كار بزرگ و خيرخواهانه همه دوستان كمك كنند !‌

نكته اصلي هم اينكه دوستان زبان اصلي سايت عربي است ،‌ البته در اين مسئل همشكلي نيست چون مترجم دارم !‌ و كار ترجمه را انجام مي دهد !‌

درباره سي اس اس هم منظورم اين بود اگر بشه و دوستان قبول كنند در تب اخبار ؛ در سمت چپ تب در فضاي خالي به صورت خيلي تار بنويسيم ( يا حسين ) ،‌يا يك چيزي شبيه به اين !‌
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، احسان افشاری
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: طراحی وب سایت حرم امام حسین (ع) - rezaetemadi - ۱۶-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان