زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۲۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2
۴-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ عصر
ارسال: #29
RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2
نه دوست عزیز این ورژن جدید خلاصه نیست فقط جاهای آنها عوض شده و به جای اینکه آیکنی باشه و شلوغ بشه آنها را به صورت تبی در بین قسمت ها تقسیم نموده اند این ورژن جدید از بقیه ورژن های قبل کاملتر و رفع باگ شده

و اینکه این نسخه برای آخرین ورژن جوملا 2.3.5 نمی باشد و شما می توانید فارسی شده و بهینه شده آن را از این آدرس دریافت کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و از لحاظ ترجمه من فقط بخش ادمین آن را 94 درصدی ترجمه کرده ام و بقیه موارد را نه ... واقعیتش اینکه من دست تنهایی این همه خط را ترجمه کرده ام خودش خیلی هست چون بنده هم سرم شلوغه و هم اینکه الان از این کامپوننت استفاده نمی کنم تا کاملتر فارسی اش کنم و اینکه تست کنم و مشکلاتش را بگویم و در ضمن من منتظر بودم که دیگر افراد مترجم که کم نیستند در وادی جوملا و دیگر انجمن ها و سایت های جوملایی این ترجمه را کاملتر و ادامه دهند وقتی آنها که کارشان و کاربرانشان نیازمند این کامپوننت هستند اقدامی نمی کنند من که فقط شخصی و از روی کمک این کامپوننت را ترجمه کرده ام چی ...
من یکی از دلیل های این را این می دانم که یکسری افراد می خواهند کامل فارسی شده آن را در فروشگاه سایتشان به فروش برسانند و اندک انجمن ها هم به دلیل مشغله این کار را نکرده اند ( که من نمی دنم کدام انجمن ها هستند ) ولی خوب خیلی از کاربران به این کامپوننت نیاز دارند
شما می توانید از تمامی انجمن ها درخواست تکمیل آن را بکنید بنده شرمنده شما و دوستان هستم بیش تر از این نمی توانم ....
امضاء mercol30
تشکر از ديگران نشانه شخصيت شماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، soshyianet
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
بله دوست عزیز باید بشه - mercol30 - ۹-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۰۹ عصر
فارسی کردن VirtueMart 2 - muhammad - ۳-۱-۱۳۹۱, ۰۶:۴۶ عصر
من که ترجمه جدیدی ندیدم - mercol30 - ۴-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ صبح
RE: من که ترجمه جدیدی ندیدم - muhammad - ۴-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ صبح
RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - mercol30 - ۴-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ عصر
حتما خوشحال می شوم که شما - mercol30 - ۸-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ عصر
مشکل شما باید - mercol30 - ۲۶-۳-۱۳۹۱, ۰۵:۱۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان