زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۳۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2
۴-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ صبح
ارسال: #23
من که ترجمه جدیدی ندیدم
دوست عزیز من قبل از آنکه این ترجمه ای که شما گفتید این دوستان زحمت ترجمه اش را کشیده اند را دانلود کنم خوشحال شدم که دوستان جاهایی که بنده ترجمه نکرده بودم را ترجمه کرده اند ولی متاسفانه وقتی فایلی که شما گفتید را دانلود کردم این همان فایل هایی که از قبل بنده ترجمه کرده بودم ، بودند ... و خوب خیلی از ماژول ها و پلاگین هایی که گذاشته بودید اصلا فارسی نشده بودند .... حالا کچا را این دوستان ترجمه کرده اند من که ندیدم ( حتما شما اشتباه کرده اید و این دوستان ترجمه کرده اند ولی شما یک چیز دیگر را برای دانلود گذاشته اید
من خیلی خوشحال می شدم که دوستان ترجمه این کامپوننت را 100 درصد ترجمه می کردند و آنجایی که بنده ترجمه نکرده ام را کامل می کردند ....
ببیند یا اینکه این دوستان ترجمه کرده اند و شما یک فایل دیگه را اشتباهی اینجا منتشر کرده اید یا اینکه اصلا ترجمه نکرده اند و فقط همان ترجمه های قبلی را گذاشته اند ....
(۳-۱-۱۳۹۱ ۰۴:۵۹ صبح)muhammad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۶-۱۲-۱۳۹۰ ۰۵:۳۰ صبح)LighMoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول: بر روی جوملا 1.5 و 1.7 نصب می شود

پس برای جوملای نسخه 2.5 چی ؟

شما که زحمت فارسی سازی را کشیدی ، چرا یه داکیومت درست و حسابی برای اینکه الان چه جوری از این فایل استفاده کنیم را نزاشته اید ؟!

ظاهرا طریقه استفاده کردن از این فایل رو هنوز کسی نمیدونه Rofl

دوست عزیز این کامپوننت یک جورایی خودش یک سی ام اس جدا هست و برای این کامپوننت یک کتاب نوشته شده است که انگلیسی هست اگر کسی بخواهد آموزش این کامپوننت را بگذارد باید یک کتاب بنویسد ولی شما می توانید سی دی های آموزشی که برای این کامپوننت هست را تهیه کنید ( البته برای ورژن قدیمی تر )

در کل اگر کمی با آن کار کنید دست تون می آید که چه کارهایی انجام می دهد کافی که یک مجموعه یک تولید کننده درست کنید و بعد یک محصول نیز بر اساس مجموعه درست شده بسازید به همین راحتی و خوب یک سری تنظیمات دیگه مثل پول رایج که ریال هست و ...
امضاء mercol30
تشکر از ديگران نشانه شخصيت شماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
بله دوست عزیز باید بشه - mercol30 - ۹-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۰۹ عصر
فارسی کردن VirtueMart 2 - muhammad - ۳-۱-۱۳۹۱, ۰۶:۴۶ عصر
من که ترجمه جدیدی ندیدم - mercol30 - ۴-۱-۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ صبح
RE: من که ترجمه جدیدی ندیدم - muhammad - ۴-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ صبح
حتما خوشحال می شوم که شما - mercol30 - ۸-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ عصر
مشکل شما باید - mercol30 - ۲۶-۳-۱۳۹۱, ۰۵:۱۲ صبح