زمان کنونی: ۲۹-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۲۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rating not valid
۲۲-۹-۱۳۹۰, ۰۲:۵۷ صبح
ارسال: #5
RE: rating not valid
با سلام
اگه یک خلاصه کلی از افزونه ها رو تو سایت قرار بدین شبیه به اون چیزی که در جوملا جهانی وجوملا آرت وسایت های معتبر دیگه انجام میشه ، به نظر من فوق العاده میشه وبحث ومباحث مربوط به پشتیبانی افزونه ها هم توی تالار انجام بشه این طوری انسجام ونظم سایت وتالار خیلی بالا میره . حتی سایت جوملانا هم از چنین روشی استفاده میکنه ،البته سیستم وتالارش یکپارچه است ولی در مورد سایت شما به نظرم هیچ مشکلی نباشه استفاده از مای بی بی هم به فروم قدرت لازم رو برای پشتیبانی کامل میده ،در مورد اینکه کدام افزونه ها منتقل بشن نظر من اینه که اگر نفراتی رو برای کار در بخش سایت داشته باشین میشه تمام افزونه ها رو با نمای کلی توی سایت گذاشت اتفاقا افزونه ها با عنوان وتوضیح اولیه انگلیسی بازدید کنند گان بیشتری رو از سراسر دنیا جذب خواهد کرد گرچه اولویت فارسی سازی برای استفاده هموطنان عزیزمون هست . رنک سایت هم به سادگی وبا سرعت زیاد بالا خواهد رفت اگه بتونید این کارو بکنید به تمام نتایجی که میخواهید از داشتن تالار وچنین سایتی برسید ان شاءالله می رسیدOk
البته اینها همش نظرات من بود وامیدوارم به عنوان دخالت در برنامه ریزیتون تلقی نکنید
در هر صورت موفق باشیدRose
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، zaban26
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
rating not valid - sasanu - ۲۰-۹-۱۳۹۰, ۰۲:۴۶ صبح
RE: rating not valid - Reza Ganji - ۲۰-۹-۱۳۹۰, ۰۳:۰۸ صبح
RE: rating not valid - sasanu - ۲۰-۹-۱۳۹۰, ۰۳:۲۵ صبح
RE: rating not valid - Reza Ganji - ۲۰-۹-۱۳۹۰, ۰۴:۲۹ صبح
RE: rating not valid - sasanu - ۲۲-۹-۱۳۹۰ ۰۲:۵۷ صبح
RE: rating not valid - Reza Ganji - ۲۲-۹-۱۳۹۰, ۰۶:۰۱ صبح

پرش به انجمن: