زمان کنونی: ۲۴-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۰۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PSD طراحی کنید قالب رایگان جوملا دریافت نمایید (عید 93) + لایسنس افزونه های جوملا
۱۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ صبح
ارسال: #6
RE: PSD طراحی کنید قالب رایگان جوملا دریافت نمایید (عید 93) + لایسنس افزونه های جوملا
درود دوست عزیز هدرشو با منوشو خوب شروع کردی
ولی هدر جمع نتونستی بکنی
بقیش کمی تصنوعی شده عزیز

اینا نظر شخصی هست بنده چون می خوام برای عموم رایگان منتشر بکنم چیزی باشه که همه دوست داشته باشند یک سری ویرایشات بدید خیلی بهتر هم می شه

مثلا این پی اسدی بود که یکی از کاربران ما زد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازم در حد متوسط رو به پایین بود مجبور به تبدیل شدیم و خیلی دانلود رفت

یک سال ما چنین قالبی رو زدیم در لینک زیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امید وارم جسارت نشده باشه

اگر خواستی یک پیغام خصوصی بده به من تا یک سری نمونه کار بدم بهتون شاید کمک کنه در ساخت بهتر

بازم شرمنده در مورد این قالب و نظر شخصی

و خیلی ممنون که اولین نفر بودید قدم جلو گزاشتید برای عید نوروز وگرنه فکر نمی کردم حالا حالا ها کسی بیاد جلو :D
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: PSD طراحی کنید قالب رایگان جوملا دریافت نمایید (عید 93) + لایسنس افزونه های جوملا - shahryar warez - ۱۰-۱۲-۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان